Подружні відносини і вагітність

Вагітність

Вагітність завжди асоціювалася у мене з якоїсь незнаної планети. Мені здавалося неможливим зрозуміти її природу зі сторони. Саме тому я не дуже довіряла книг, особливо написаних чоловіками, про зміни в жіночому організмі і психологічний стан під час вагітності.

Однак сталося щось таке, що змусило мене змінити свою думку. Мені довелося спостерігати за своєю вагітною родичкою. Зовсім скоро я захоплювалася цим процесом і навіть завела щоденник. Думаю, вам буде цікаво побачити і проаналізувати відносини подружжя в період вагітності.

1-2 місяць вагітності . Звичайно, ніяких особливих змін, крім позитивних, я не помітила. Молода подружня пара схвильована, але щаслива. Хлопці дізналися, що чекають дитину вже на другому тижні. Олександр оточив Світлану турботою і любов'ю. Щоранку тисне їй натуральні соки, робить фруктові пюре. Просто золото, а не чоловік!

3-5 місяць вагітності . Після періоду безхмарного щастя, різко набігли сірі хмаринки. Світлана веде себе неприємно, вередувала по кожному дрібному приводу. Олександр терпить до останнього, однак і сам став іноді зриватися. Зрозуміло, йому теж важко. Він працює цілий день, а Світла сидить вдома і здається йому нестерпним.

Відверто кажучи, в обох хлопців у звичайному житті характер не подарунок, але зараз... Я часто заспокоювала ридаючу майбутню маму. Сварки відбувалися просто з нічого. Наприклад, Саша купив блакитного ведмедя, а не рожевого. Світла починає звинувачувати його у нечуйності, ображає... Сашко кидає ведмедя на підлогу і з криком йде. Жах і морок.

5-7-й місяць вагітності . Пара розуміє, що жити у фазі скандалу неможливо. Це може погано відбитися на малюка. Звичайно, Олександру доводиться важко. Спочатку вагітна дружина влаштовує скандал з лайкою, потім істерично просить вибачення... Світла сама собі не рада. Хлопці вирішили намагатися контролювати себе максимально.

7-9 місяць вагітності . Ось вже хлопцям було не до з'ясувань стосунків. Світла втомилася від свого становища і вела себе як тиха мишка. Олександру було шкода жінку. Він пропонував їй розвіятися в затишному кафе, прогулятися по набережній... Світлана, яка мріяла скоріше народити і взяти на руки свого малюка, не хотіла більше нічого.

В результаті у сімейної пари народилася прекрасна дівчинка Настя. Світла, покращала після пологів, виглядала чудово. Молодий тато був розгублений, але щасливий. Всі непорозуміння і труднощі періоду вагітності забулися відразу. Тепер подружжя чекають інші труднощі і радості.

Висновок : під час вагітності обоє повинні проявляти терпіння і мудрість. Звичайно, основна відповідальність буде лежати на плечах чоловіка. Жінка не завжди зможе справлятися зі своїми емоціями, тим більше мова йде про гормональних сплесках. Однак, якщо подружжя любить одне одного, вона обійде всі можливі гострі кути.