Подорож з дитиною: обживаємось на новому місці

18 травня ми нарешті досягли кінцевої мети нашої поїздки, і можна було спокійно розбирати валізи. Ось вже другий рік ми їдемо на 2-3 місяці до моря. Природно, проживання в готелі на такий термін нам не по кишені, тому ми знімаємо квартиру.

Квартиру (та й взагалі місце) я облюбовываю заздалегідь і обговорюю з господарем всі деталі. Вношу передоплату через банк, а по приїзду плачу повністю. Знімаємо як мінімум з 2 спальнями, одна — для нас, друга — для гостей. До нас у змінному режимі приїжджають родичі, друзі, знайомі, і ми ділимо витрати. І їм дешево, і нам не так накладно.

Оскільки основна мета — море, то я намагаюся, щоб квартира була поруч з пляжем, бо з маленькою дитиною особливо не перебуваєш. Цього разу наша квартира знаходиться на другій лінії моря, тобто приблизно метрах в 50 від пляжу. Хвилина пішки.

Після того як валізи хоча б трохи розібрані, проводиться тотальна інспекція будинку та складається список того, що потрібно купити — їжа, побутова хімія тощо Адресу магазину/супермаркету з'ясовується у господаря, або я сама заздалегідь моніторю територію на цей рахунок. Йдемо закуповуватися. Люблю нашу коляску за 2 ручки, на які можна навісити багато всього.

Далі в процесі ходіння по магазинах обстежується пляжна зона місцевості з метою виявити — де краще купатися.

Знову ж паралельно з усім цим знаходяться і відзначаються подумки (або на карті) дитячі розваги — майданчики, ігрові кімнати, парк атракціонів або просто парк.

Коли основна підготовка закінчена, можна сміливо насолоджуватися життям! Всі необхідні і відсутні пляжні та інші предмети (які не є предметами першої необхідності) завжди можна купити по дорозі з пляжу або прогулянки на місцевих базарах.

Також можна зазирнути в торгові центри (якщо є) або ринок. ТЦ від нас в півгодини ходьби (на виїзді з міста), а ринок тут по середах, як раз недалеко від нашого будинку. Завтра підемо подивимося. Вірніше вже сьогодні.