Подорож по Європі!

З самого дитинства у мене була мрія побувати в Парижі! Побачити Ейфелеву Вежу і плюнути з її висоти (але померти, звичайно, я не хотіла - як говориться в цьому крилатому виразі) і плювати не стала! І ось нарешті мені вдалося її здійснити.

І на Ейфелевій Вежі побувала, і чудове морозиво на її тлі поїла, і на кораблику по Сені покаталася, і на самій високій точці Франції, на Монпарнасі, і в Монмартрі була. У Луврі та Версалі, у палацах передмістя Парижа. І шоколадом в Бельгії побавитися, і ковбаски прославлені в Німеччині їла.

Але найбільш кумедний випадок стався зі мною біля Лувру, коли я стала купувати сувеніри та подарунки для родичів і торгуватися з місцевими торгівцями, якими є негри, «так званими корінними жителями Франції». Як з'ясувалося, я вроджений комерсант! Промовивши крізь сльози «російська мафія», мій «шоколадний» друг все-таки поступився мені мою покупку зовсім за копійки, вірніше сказати, за центи або пару євро, вже точно не пам'ятаю, але правда, що дуже дешево. Чим я була дуже задоволена!