Поєднання кольорів в одязі - частина 3

Не дивлячись на те, що останні роки на модних подіумах деколи поєднується непоєднуване, все ж існують певні правила, яких нам рекомендують дотримуватися стилісти.

Основний закон на всі часи — це використання не більше трьох кольорів. Один з яких слід взяти за основу, другий використовувати для того, щоб відтінити перший, ну і третій — для того, щоб розставити потрібні акценти.

Монохроматичне поєднання кольорів

В даному випадку використовується один колір (звісно ж, він повинен бути для вас одним з улюблених!), але у всьому його різноманітті. Важливо підібрати співзвучні відтінки від світлих до найтемніших в одному колірному ряду.

Приміром, якщо взяти за основу помаранчевий, то, експериментуючи з ним, можна комбінувати апельсиновий, морквяний, бурштиновий, рудий, медовий, жовто-коричневий... Так і з іншими кольорами.

Ахроматичне поєднання кольорів

У цьому варіанті за основу беруться, як правило, білий, сірий і чорний. А з допомогою інших квітів можна розставити акценти, використовуючи аксесуари — сумочку, капелюшок, рукавички, брошку, браслети, шарфики. Вони можу бути абсолютно будь-якого кольору.

Для класичного і більш контрастного варіанту за основу можна взяти тільки білий і чорний, без сірого кольору.

Комплементарне поєднання кольорів

Цей варіант — мій найулюбленіший. В ньому можна комбінувати контрастні кольори. От як раз для цього більш складного поєднання і створені колірні підказки, частина яких я навела для прикладу в сьогоднішній фотоподборке.

А який тип поєднання кольорів з перерахованих вище найбільш любимо вами?