Пиріг зі смородиною - частина 3

Десерти
Рецепти
Рецепти за типом страви

Звичайно, влітку складно змусити себе готувати з-за спекотної погоди, зовсім не хочеться крутитися на кухні у розжареній печі. Але мій рецепт пирога зі смородиною досить простий, потрібно швиденько все зробити, а потім поставити його в духовку і бігом з жаркої кухні.

Хоч цей пиріг і готується нескладно, а виглядає досить презентабельно, навіть на тортик візуально схожий. Ну а що стосується смаку, то хвалити себе, звичайно, непристойно, але мої родичі мене просто засипали компліментами.

Тому пропоную і вам дорогі господині порадувати свою сім'ю або гостей таким чудовим частуванням. Заодно і послухати хвалебні слова на вашу честь – це я вам гарантую!

Складність – досить просто.

Час приготування – 50 хвилин.

Для приготування пирога зі смородиною нам знадобиться наступне:

• Свіжі ягоди чорної смородини – 350 г
  • Борошно – 250-300 г
  • Вершкове масло – 100 г
  • Цукровий пісок – 150-200 г
  • Розпушувач для тіста – ½ ч. ложки
  • Курячі яйця – 2 шт.
  • Сметана – 300 г
  • Ванілін – ½ ч. ложки
  • Сіль – щіпка.

Вершкове масло повинно бути розм'якшеним, тому потрібно попередньо покласти його в тепле місце. У миску висипати борошно і додати до неї вершкове масло, розпушувач для тіста і щіпку солі.

Ретельно розмішати, потім додати 100 – 150 г цукру і одне яйце, продовжуючи замішувати тісто.

Коли тісто буде однорідним його можна викладати у форму, яку потрібно трохи змастити маслом і присипати борошном. Розподілити тісто рівномірно і рукою зробити борту, щоб начинка не витікала.

Тепер сама начинка: змішати сметану, ванілін, цукровий пісок (50-100 г) і яйце в однорідну масу.

Чорну смородину, вимиту і висушену укласти на тісто.

Зверху залити смородину сметанною сумішшю.

Поставити пиріг в духовку, розігріту до 200 градусів на 25 — 35 хвилин.

Приємного апетиту!