«Пимпинела» — легендарна група аргентинська

Одне з самих незвичайних явищ у шоу-бізнесі — група, що складається з брата і сестри. Улюбленці Аргентини і всіх іспаномовних (і не тільки) країн — дует «Пимпинела» .

Більшості російських громадян ця група незнайома. Як правило, ті, хто її знають і слухають, знають іспанську мову. На відміну від багатьох «латиносів», які починали співати англійською, щоб отримати світове визнання, Лусія і Хоакін Галан співають тільки на своїй рідній мові — іспанський.

Назва групи йде за назвою квітки ( pimpinela з дуже цікавими властивостями. У квітки чоловічі і жіночі пелюстки. Так от, якщо гинуть чоловічі, то він може далі жити за рахунок жіночих і відновлюватися. А якщо гинуть жіночі — гине весь квітка. Лусія і Хоакін так часто чують це питання на свою адресу, що вже навчилися давати відповідь скоромовкою синхронно.

Творчість

Лусія з дитинства хотіла стати актрисою, а Хоакін з дитинства писав вірші. І якось так органічно вийшло, що з часом два таланти зійшлися разом в унікальний дует — гурт Пимпинела.

Унікальність полягає в тому, що кожна пісня — це історія, яку розповідають брат і сестра Галан з неперевершеною акторською майстерністю (не дарма Лусія хотіла стати актрисою), а багато їх кліпи — це міні-фільми.

Концерт

У жовтні минулого року мені пощастило побувати на їх концерті. Сказати, що це було приголомшливо — це не сказати нічого! До свого ювілею (25 років концертної діяльності) група підготувала мюзикл «Родина» (La Familia) , розповідає їх історію, від еміграції їх батьків з Іспанії до наших днів.

В Аргентині мюзикл збирає повні зали і нікого не залишає байдужим. В Іспанії був привезений лише основний склад + видеодекорация, доповнює «картинку». Концерт почався саме з нього — з мюзиклу в короткому переказі.

Ці фотографії зроблені мною, а оскільки я сиділа на балконі, то якість відповідна.

Друга частина концерту була просто пісенна. Всі улюблені хіти, всі такі рідні пісні. Дві години такої сильної емоційної зарядки і розрядки одночасно. Брат і сестра Галан активно спілкувалися з публікою, жартували і сміялися.

Зал був переповнений! Періодично Лусія направляла мікрофон у бік слухачів, і люди без запинки, синхронно, не переписуючи жодної ноти, співав її частина! Просто музичний оргазм!

Після концерту я купила собі брошуру і їх останній диск (CD+DVD). Дуже сподівалася, що будуть продавати DVD з мюзиклом, але на жаль! Доведеться їхати за ним в Аргентину.

На DVD записаний концерт, а перед ним миготять газетні вирізки про групу. В одній з них я углядела, що Пимпинела приїжджала в Росію! Думаю, що це було в кошлатих 80-х роках, але підтвердження цього, на жаль, я ніде не знайшла.

Мужній / Valiente

Щоб по-справжньому оцінити талант, треба мати уявлення, про що співають. Інакше — не те. Нижче я наводжу переклад одного з моїх улюблених пісень, одну з тих пісень, яку зал співає сам, без участі Лусії.

1 куплет.
Лусія:
Ти не здатний дати навіть хвилину любові /
No eres capaz ni siquiera de dar un minuto de amor
Твоя дурна гордість змушує тебе вважати себе вищою істотою /
Tu estupido orgullo ha hecho сreerte ser un superior
Який не потребує ні в чому і ні в кому, хто змусить його відчувати /
Que no necesita de nada ni nadie que le haga sentir
Який думає, що знає про життя все, але не вміє жити /
Que piensa que sabe todo de la vida y no sabe vivir

Хоакін:
Я не прошу ні в кого звіту і сам не зобов'язаний його давати, я такий, який є! /
No pido ni debo dar cuentas a nadie yo soy como soy
Двері відчинені. Ти йдеш чи залишаєшся — вирішуй сама /
La puerta esta abierta te vas o te quedas, es tu decision

Лусія:
Ти з тих, хто думає, що говорити голосно — значить, бути правим /
Tu eres de esos que creen que hablar fuerte es tener la razon
Ти боягуз, невпевнений у собі, паперовий чоловік /
Eres un cobarde, pequeno inseguro, hombre de carton

Приспів.
Лусія:
Але ти вважаєш себе мужнім! /
Y tu te crees valiente