Перлина Іспанії

Я дуже люблю Іспанію. Мені пощастило побувати у багатьох містах цієї напрочуд красивої країни, але Малага запам'яталася особливо. По-перше, це була моя перша подорож в Іспанію. По-друге... В Іспанії стільки прекрасних і неповторних місць! Стільки привабливих для туристичного відвідування міст, що виділити щось одне досить важко. Тим не менш, Малага – коли-то зовсім маленьке містечко в південній частині країни – практично цілий рік забита туристами, які не втомлюються захоплюватися казковими пейзажами, насолоджуватися приємним кліматом, милуватися мальовничими пляжами. Живу я в Німеччині. Країна чудова. Доглянута, і що мені особливо подобається, так це певна безпроблемність будь-якого сервісу. Тобто, якщо замовляєш які-небудь послуги, то можеш спати спокійно — неприємностей не буде. Так було завжди, так було і на цей раз. Готель чудовий (****), цілком відповідав своєму рівню. Номер з видом на море. Харчування та інші послуги — все було просто чудово! А коли складається побут, то можна з насолодою зануритися в знайомство з новим і прекрасним містом, тим більше, що всі навколо оточене відчутною аурою багатющої історії, просочив сам містечко і всі околиці.
Трохи про історію Малаги. Вже в XI столітті до нашої ери існувало на місці нинішньої Малаги поселення, засноване фінікійцями. А під час розквіту Римської імперії Малага мала статус одного з найбільших і найважливіших портів. Коли ж господарювати в тутешніх місцях стали араби, Малага, крім усього іншого, очолила виробництво дорогоцінних шовкових тканин. І не загубилася в економіці Еміратів, але очолила її. Сучасна Малага – справжній рай для туристів, так як місто зберіг чарівність давніх часів, а яскрава самобутня архітектура на тлі південної яскравою приморської природи створює незвичайне настрій заглибленості у якусь позачасову простір. Не дивно, що саме тут зосереджена найбільша кількість готелів, цілорічно приймають гостей столиці однойменної провінції. І завдяки всегдашнему присутності десятків тисяч туристів, Малага стала одним з найбільших міст на знаменитому узбережжі Коста дель Соль, нараховуючи до півмільйона жителів. Руїни театру часів Стародавнього Риму, палац Алькабаса з нескінченним лабіринтом двориків і розкішною парковою зоною, перехід у фортецю Хибралфаро («Маяк на скелі»), і сама вона, унікальний Кафедральний Собор з його еклектичною стилістикою, будинок-музей Пабло Пікассо в Малазі і її околицях є що відвідати! Окремих захоплених слів заслуговує розкішний і доглянутий Ботанічний сад в самому центрі міста, де можна провести кілька годин, насолоджуючись спокоєм і красою живої екзотичної природи. Для любителів тварин неподалік від міста розбитий Кокодрілес Парк, де в імітації природних умов процвітає близько 300 видів рептилій зі всього світу. Любителям поїсти слід відвідати ресторан Месон Асторга — тут ви познайомитеся зі специфічною кулінарією Малаги. Досить помірні ціни у поєднанні з винятковою якістю сервісу та кухні – тільки один цей ресторан дасть гостям можливість відчути незвичайну кухню південної Іспанії!!! А іспанські вина – це тема зовсім окремого захопленого есе! Для опівнічників Малага надає рясні розваги до ранку – літні свята на пляжах, цілодобово відкриті затишні бари і ресторанчики, фестивалі фламенко на центральній площі по уїк-ендах, різноманітні нічні клуби на будь-який смак. Малага – незабутнє місце, одного разу побувавши тут, вам захочеться повернутися сюди ще не раз за атмосферою безтурботного відпочинку в оточенні специфічного міського і розкішного природного оточення.