Отучиваем себе від телевізора

Наш перший сімейний чорно-білий телевізор з'явився, коли я ще була маленькою. З тієї пори пройшли роки, але телевізор так і залишився ще одним членом родини, виростаючи з роками і втілюючись в нові моделі. Без телевізора ми тепер не можемо уявити жодного дня, а його поломка перетворюється на муки очікування. Так хто ж телевізор друг, який допоможе в самоті, або ворог, який принесе нам залежність, ожиріння і відірваність від соціуму? Можу вас порадувати, що якщо ваш телевізор перетворився для вас у ворога, то альтернатива телевізору є.

Отже, що ж станеться, якщо дивитися телевізор часто? Можу вас обрадувати» ви поправитес ь, так худеньким дівчатам, яких хитає вітер з боку в бік, і які не можуть поправитися, пропоную дивитися телевізор частіше, жуючи різноманітні смаколики від нудьги. Навіть якщо ви не будете нічого жувати, то малорухливий спосіб життя зробить свою справу і кілька нових кілограм не за горами. Тим, хто вирішив спробувати поправитися, завдяки цьому способу, хочу попередити: разом із збільшенням ваги у вас поменшає, відмінне до цього, зір .
Дівчатам дуже розумним, які хочуть бути «як всі», теж рекомендую перегляд телевізора, як хороше засіб до отупіння . З телевізора нас напихають готової, перевареної інформацією, яку залишилося тільки проковтнути ні про що не думаючи, не напружуючи звивини. Іноді (дуже часто) нам з екранів подають тільки ту інформацію, яку повинен знати людина, а все інше замовчують. Так як людина перед телевізором припиняє думати, то і не додумується до прихованого підтексту.
Біля екранів телевізорів можна нанести невиправний шкоду психіці . Насильство, яке тепер на кожному каналі, крім дитячого (і то не факт) ранить нашу психіку хочемо ми цього, чи ні.
Якщо витрачати весь свій вільний час на перемикання каналів, то коли ж вчити іноземну, займатися творчою самореалізацією, шукати свою пару або виховувати дітей, коли дружити, танцювати, співати і т. д. ?

Замість новин телевізійних, спробуйте почитати газету, яка зможе змусити вас думати, почитайте на інтернет-ресурсах більш широку інформацію. Замість запропонованих фільмів подивіться на двд той. який бажаєте. Можете сходити з друзями в кінотеатр або театр. Музика може бути у вас на mp3-плеєрі, адже не обов'язково для цієї мети вмикати телевізор. Можна замість фільму почитати книжку — це і уяву зможе пожвавити і у вас з'явитися самим представити якого кольору очі у головних героїв або колір волосся.
Обережніше вибирайте друзів, таких як телевізор!