Організація робочого часу

Не замислювалася про це, поки в ночі не почула гуркіт під вікнами. Щоб це могло бути? — подумала я. А виявилося, що не тільки я працюю по ночах, причому цілком офіційно.

Те, що я працюю, коли дитина спить (вдень і вночі), я вже писала. Але виявилося, що я не одна така «сова». От зараз пишу, а під вікном приїхав сміттєвоз та сгружает вміст контейнерів. Час на годиннику — пів на другу ночі, на секундочку так. Виявляється, тут, в Іспанії, сміттєвози працюють саме в цей час, щоб не створювати пробок і не заважати людям.

Гуляли вчора з подругою, погода була погана, на пляжі дядечки в спецодязі чистили пісок і смітники. Це тому, що день непогожий, а так вони виходять на роботу в 3 години ночі — знову ж щоб нікому не заважати. І навіть наші улюблені машинки мають свій графік роботи — поки вони працюють тільки у вихідні, але ось уже з завтрашнього дня обіцяли працювати (ми запитували) кожен день. Але знову ж — працювати будуть вечорами, годин з п'яти, коли всі вже повернулися з пляжу або забрали дітей з садочків та шкіл.

Але про атракціони я пам'ятаю ще з минулого року, а ось факт нічної роботи прибиральників мене вразив.