Омолодження народними засобами

Догляд за шкірою особи
Краса і здоров я
Секрети краси

Ще пару років тому я зовсім не думала про вік і його вплив на зовнішність. З усіх косметичних процедур мені вистачало лише вмивання. Але коли мені виповнилося 26 років, я з жахом зрозуміла, що ще через пару років і я вже не буду так само задоволена своєю зовнішністю, як і зараз.

Кілька років тому мені на очі потрапила цікава стаття, в якій йшлося про жіночому віці. На думку вчених, після 27 років шкіра частково втрачає здатність до регенерації і стає більш вразливою для зовнішніх чинників. З цього випливає, що перші зморшки можуть з'явитися вже в цьому віці. Відповідно, догляд за шкірою обличчя з цього часу повинен бути особливо ретельним.

Безумовно, вибір косметики з омолоджуючу дію зараз величезний, але я завжди віддавала перевагу народними рецептами, оскільки в натуральність рекламованих товарів вірю насилу. Звичайно, мені до старості ще далеко, але, як говориться, готовити сани краще влітку :) Тому поспішаю поділитися з читачками Ask Me Zone найбільш простими і ефективними народними засобами омолодження.

Вітамінні маски

Рецептів омолоджуючих масок для обличчя існує дуже багато. Вони стануть чудовою знахідкою для тих, хто не може собі дозволити омолоджуючі процедури в косметичних салонах.

Моя мама виглядає років на десять молодше свого віку. При цьому вона ніколи не ходила до косметолога, але регулярно опікується про свою шкіру, балуючи її омолоджуючими масками. Рецептом найулюбленішою маски, який мама прочитала в журналі ще років десять тому, я хочу поділитися.

Для приготування необхідно столову ложку гліцерину розвести двома столовими ложками холодної води, додати пару крапель оливкової олії і кілька крапель рідкого вітаміну Е, який можна придбати в аптеці.

Така маска дуже добре пом'якшує шкіру, усуваючи сухість, корисні компоненти дозволяють застосовувати її в будь-якому віці.

Напій з насіння льону

Щоб омолодити організм, не достатньо лише догляду за шкірою. Не секрет, що старіння відбувається всередині організму, і причиною цього часто служить його зашлакованість. Цьому неприємному явищу сприяють підвищений рівень радіації, неправильне харчування, шкідливі звички та інші фактори.

Щоб позбутися від шлаків, необхідно час від часу проводити процедуру очищення організму. Робити це можна різними способами, один з яких — вживання напою з насіння льону.

Готують його так: 1 ст. л. сухого насіння льону заливають двома склянками окропу і дають настоятися протягом восьми годин. Я використовую для цієї мети термос. Приймати цілющий відвар необхідно по 0,5 склянки за півгодини до їжі, 3-4 рази в день. Смаку і запаху цей напій практично не має, так що п'ється він дуже легко.

Крім того, що цей напій допомагає очистити організм, він також сприяє схудненню, що актуально для багатьох жінок.

Зволоження зсередини

Про те, що води слід випивати мінімум 1,5 літра в день, чув кожен. Але всі дотримуються цього правила? Скажу чесно: я не випиваю і половину цього обсягу. Причини цього різні (не хочеться, то забуваю). А адже вода необхідна для регенерації клітин шкіри і їх зволоження.

Навіть найдорожчі зволожуючі креми не матимуть такого ефекту, як вода, оскільки вони зволожують шкіру лише зовні, в той час, як вода насичує кожну клітинку вологою зсередини.

Люди, які п'ють достатню кількість чистої води, мають пружні, підтягнуті, зволожену шкіру. Відповідно, ознаки старіння проявляються у них набагато пізніше.

А які ефективні способи омолодження організму знаєте ви?