Оливкова олія для волосся - частина 2

Легкі салати
Рецепти
Рецепти за типом страви
Рецепти салатів
Салати і закуски

Тема гарних і довгих волосся, мабуть, не чужа кожній жінці. Тому і я перебуваю в постійному пошуку все нових і нових способів додання своїм волоссю життєвого блиску, густоти і поліпшення їхнього росту.

Догляд за волоссям: професійна косметика або домашні рецепти?

Я не можу сказати, що у мене прямо так вже все запущено з волоссям, просто я люблю, щоб вони легко розчісувалося після миття голови, без усіляких синтетичних засобів.

Не те, щоб я зовсім була проти професійних засобів по догляду за волоссям, але просто вони не завжди під рукою, часто закінчуються в самий невідповідний момент, а деякі і зовсім мені не по кишені.

Ось тому я люблю і часто застосовую всілякі підручні засоби, доглядаючи за своїм волоссям. До того ж я роблю мелировку (десь раз на два місяці), а це теж не найкращим способом позначається на стані мого волосся.

Раз на тиждень я роблю маску з глибоко відновлюючим ефектом, а ще протягом тижня можу застосувати який-небудь рецепт для додання блиску і слухняності своїм волоссю.

Оливкова олія

Мабуть, одним з найбільш доступних засобів є оливкова олія, ну, у всякому разі, у мене на кухні воно не перекладається. Так як я і люблю салати більше на основі оливкової олії, а не соняшникової, так і воно корисніше для організму. І синові я готую багато страв на цьому маслі.

Як мовиться, що добре йде «усередину», то і зовні можна застосовувати сміливо! Я маю на увазі різні маски для волосся на основі оливкової олії.

Проста маска для волосся з оливковою олією

Не завжди у мене є час викручуватись з багатокомпонентними масками для волосся, ось тоді-то і приходять на допомогу прості рецепти. Наприклад, можна просто взяти оливкова олія і подушечками пальців нанести його на волосся (найчастіше я проробляю це тільки з кінчиками волосся).

Олія живить структуру волосся і реанімує посічені кінці, я міняю по черзі оливкова олія з реп'яховою маслом або жожоба. Звичайно ж, не розраховуйте на те, що вже після одного сеансу ваші кінчики чудесним чином зміняться. Безумовно, це кропітка і систематична праця, але повірте, результат того вартий!

Домашні рецепти масок на основі оливкового масла

Якщо є час, то можна поліпшити дію оливкової олії, додавши ще парочку корисних компонентів.

Щоб зміцнити зростання волосся і поліпшити їх густоту потрібно оливкова олія змішати з соком лимона. Також відмінно діє і маска з оливкової олії та яєчного жовтка. Всі пропорції беремо на око, тут суворих вказівок немає.

Володіє зміцнюючою дією відновлююча маска на основі оливкової олії і меду.

Оливкова олія яєчний жовток оцет = відмінний засіб для лікування посічених волосся. Всі інгредієнти змішуються, жовток попередньо потрібно збити, а потім суміш ставимо розігрівати на водяну баню. Ця маска ультрабыстрая, її можна змити вже через півгодини. До речі, і ефект видно відразу!

Від випадіння рекомендують змішати оливкову олію з горілкою (спиртом або коньяком). Але я цей рецепт випробувала чисто з інтересу, так як волосся у мене не сильно випадають.

Це цікаво! Корисні властивості оливкової олії

Оливкова олія дуже корисне і поживне. У ньому містяться антиоксиданти і вітамін Е, тому масло оливок живить і пом'якшує шкіру голови, а також володіє загоюючими властивостями (стосується це не тільки волосся).

Немає ніяких обмежень по часу, тому можна залишати маску з оливковою олією на волоссі на стільки, скільки ви самі побажаєте і дозволить ваш час.

Але для мене найбільшим аргументом на користь даного компонента стало те, що маски на основі оливкового масла підходять практично для всіх типів шкіри і волосся. Навіть не потрібно його тестувати на сприйняття, ну хіба що, якщо ви вирішите додати якісь компоненти з явно алергічного списку продуктів.