Огляд гри League of Legends

Почнемо з того, що гра дуже схожа на Дота 2. У ній так само є велика кількість персонажів. Навіть карта майже та ж.

Почнемо з того, що гра дуже схожа на Дота 2. У ній так само є велика кількість персонажів. Навіть карта майже та сама. У ній теж є Топ, Мзс, Бот. Графіка теж не змушує плакати, приємна на наш погляд, ну більше схожа на мультяшну.

Почнемо огляд з хорошого боку.

Плюси:

Так, союзників та супротивників ви будете чекати не довго, так як грає дуже багато народу в цю гру.Грає багато людей.+

Є кілька серверів по всьому світу, можете грати з американцями, французами, китайцями. І багатьма іншими країнами. Також є російський сервер, але і на ньому можна зустріти іноземця.

Вимоги дуже малі. З гигом оперативної пам'яті і відеокартою 512 на минималках спокійно потягне, але думаю в тимфайте будуть проблемки.Невеликі системні вимоги.+

Оновлення виходять щотижня, тобто кожен вівторок або середу. В оновлення зустрічаються зміни властивостей, здібностей персонажів, рідко буває що і виходять нові персонажі. Часті оновлення.+

Думаю у вас буває таке, що вилетів інтернет або ж погасло світло. Не біда, при повторному заході в гру у вас автоматично вилізе вікно дисконнекта і ви повернетеся до битви.Повторне підключення при дісконнекте.+

Плюси можна перераховувати годинами, якщо не цілодобово, перейдемо до мінусів

Гра на даний момент важить 7 гигов з копійками. Що дуже багато для неї. Великий розмір.-

Але і судити їх не можна, адже всі заробляють як можуть і грі це в принципі не заважає, можна і самому награти на якогось персонажа. Як і в будь-якій іншій грі присутня придбання за реальні гроші, що мені не подобається.-

Оновлення важать під 800 метрів, що дуже незручно. До того ж швидкість оновлення через перевантаження не дуже висока.Великі поновлення.-