Очищаючий засіб для обличчя

Всі чули про підлітковому віці і про те, яку злий жарт може зіграти цей період на обличчі молодих юнаків і дівчат. Але не тільки в підлітковому періоді може відбутися такий збій — варто тільки трохи перенервувати і на личку вже червоніє маленький, але такий непотрібний зрадник. Що вже й говорити про те, що перед початком жіночого циклу на гормональному фоні можна побачити таких же зрадників — прищі, з якими мене навчили боротися в дівочій гімназії і я із задоволенням поділюся цим методом з вами.

Відразу обмовлюся, що в медичних властивості цього засобу я не розбираюся, але на своєму досвіді і досвіді своїх подруг упевнилася, що засіб допомагає позбутися від прищиків.

Для приготування очищаючого кошти нам необхідно взяти 4 таблетки Левомицитина і 100гр горілки.

Таблетки потрібно розтовкти в порошок і залити їх горілкою. Залишити в темному місці на 2 дні збовтуючи 3-4 рази на день.

Пройшло 2 дні і ви взбалтывали засіб 4 рази в день? Значить можете застосовувати — змочуємо ватку в засіб і протираємо обличчя. Цю процедуру краще робити ввечері перед сном. Дуже швидко прищики пройдуть, а шкіра обличчя знову стане здоровою і красивою.

Не забудьте протерти спочатку маленький ділянку шкіри, щоб подивитися на наявність алергії, хоча її я ще ні в кого не спостерігала.

Крім того, умиватися краще ромашковим відваром і стежити за чистотою шкіри (змивати на ніч макіяж, вмиватися після прогулянок від надлишків пилу).

Бажаю вам бути завжди красивими і здоровими =)