Очищаємо нирки народними методами

З болем у нирках стикалися багато, і я не виняток. Найпоширеніша проблема, пов'язана з їх роботою, це каміння. Багатьом людям знайома така неприємність. Причин виникнення каменів — різні. Найчастіше їх поява пов'язана з неправильним харчуванням.

Щоб не знати проблем з роботою нирок, будьте обережні з такими продуктами, як риба (оселедець, деякі сорти сардини, шпроти), субпродукти, каші, борошняні вироби. Саме ці продукти, незважаючи на гадану сумирність, засмічують організм і ведуть до появи каменів у нирках.

Відбувається це із-за того, що в організмі людини в надмірній кількості утворюється сечова кислота, яка шкідлива не тільки для нирок, але і для суглобів, серця, м'язів і організму в цілому.

Знаю по собі, що лікування нирок — процес тривалий і неприємний. Набагато простіше, не чекаючи виникнення проблем, очищати їх з допомогою нехитрих народних методів.

Огіркове очищення

Щоб очистити нирки за допомогою такого методу, необхідно дотримуватися огіркову дієту протягом тижня. Під час цієї дієти необхідно виключити всі продукти, крім свіжих огірків і чистої води. Оптимальна кількість огірків в день складає близько півтора кг. Одна з моїх знайомих двічі за літо проводить такий курс очищення за порадою лікаря.

Результатом вона дуже задоволена!

Очищення з допомогою шипшини

Для такого виду очищення використовуються не ягоди, а корінь шипшини. Його необхідно подрібнити і відварити. На 6 склянок води вам знадобиться 1 стакан подрібненого кореня. Варити необхідно до того моменту, коли від початкового об'єму залишиться 2/3.

Відвар можна приймати в будь-який час, але найбільш ефективно чергування: один раз до їжі, наступний після і т. д. Максимальний об'єм для дорослої людини становить максимум 4 склянки на добу, дітям рекомендують до двох склянок на день і тільки під наглядом лікаря.

Овочевий сік для очищення

Нирки можна очистити за допомогою вживання спеціального овочевого соку, який повинен містити 9 частин моркви, 3 частини буряка, 3 частини огірка.

Якщо ви вирішили очистити свої нирки за допомогою народних методів, пам'ятайте, що краще не починати проводити такі процедури, не порадившись з лікарем. Самолікування може бути дуже небезпечно.

Бажаю всім читачкам Ask Me Zone міцного здоров'я!