Новорічні розмальовки для дітей - частина 2

У минулій статті я розповідала, які розмальовки необхідно вибирати для дітей віком двох років. А сьогодні я хочу запропонувати увазі читачок Ask Me Zone варіанти розмальовок для дітей з новорічною тематикою.

Зараз, коли чарівне свято зовсім-зовсім скоро, діти з особливим трепетом сприймають будь-яке нагадування про нього. Тому сподіваюся, що моя добірка принесе багато позитивних емоцій маленьким художникам.

Під час нашого дитинства розмальовки купували в магазинах. Пам'ятаю, що не кожна сторінка з книжки розфарбовувалась мною з величезним задоволенням, адже не може вся добірка бути вдалою. Якийсь малюнок припадав до душі, а якісь абсолютно не подобалися.

Тепер, коли всю необхідну інформацію ми черпаємо з інтернету, можна разом з дитиною шукати найбільш відповідні картинки для розфарбовування і роздруковувати їх. Таким чином, дитина буде займатися творчістю з великим задоволенням.

Новорічна тематика привертає дітей будь-якого віку, тому розмальовки з дідом Морозом, сніговиками або нарядженою ялинкою будуть актуальними як для малюків двох років, так і для школярів молодших класів.

А які розмальовки віддає перевагу ваша дитина?