Новий одяг зі старих речей

Напевно, кожному з вас хоч раз доводилося розгрібати купу завалялися речей в шафі. Тут і кофтинки, які сіли після прання, тут і старий халат, тут і спідниця, тепер не підходить за розміром.Дуже добре якщо ви знайшли час, щоб нарешті навести порядок в шафі, скласти свій базовий гардероб, про який стилісти останнім часом багато говорять. Хто про нього не знає, можете звертатися до мене, навчу, як його правильно складати. Однак при наведенні порядку в шафі не варто безжально викидати всю стару одяг. Подумайте, а раптом з неї можна зробити щось дуже цікаве?

Я періодично перешиваю набридлі кофти і спідниці. Результат мені завжди подобається. Хоча я можу сказати без стиснень, що він доводиться по душі і оточуючим. Як вам, приміром, це плаття?

Між іншим, ніхто з мого оточення навіть не здогадується, що верх – це старе боді, а низ – власноруч пошита «спідниця». Замість боді можна використовувати водолазку, а також будь-яку трикотажну кофтину, яка облягає по фігурі. Для «спідниці» я використовувала досить щільну тканину костюмну з лайкрою. Мені здалося, що в декоративних цілях буде цілком доречно пришити завалявшийся ремінець.

Зрозуміло, поєднання кольорів може бути не обов'язково таким. Наприклад, для офісу підійде дует чорного і білого або блакитного і темно-сірого відтінків. Спідницю шити дуже просто. Особисто я обійшлася без спеціальних викрійок, а просто зміряла свою талію і стегна, визначилася з довжиною сукні та згідно з отриманими даними накреслила прямо на тканини прямокутник. Потім я його вирізала, прострочила на машинці з однієї сторони, залишивши місце для нижнього розрізу ззаду.

Вгорі потрібно зробити пару выточек, щоб спідниця облягала по фігурі.

Крім того, серед моїх особистих дослідів з перероблення одягу можу виділити це плаття.

Воно теж було зшито без побудови різних викрійок, буквально за 1 вечір. Грубо кажучи, потрібно накреслити прямо на тканині (використовувала мамине сукню з червоного оксамиту) прямокутник, приймаючи в рахунок свої дані і місце для припусків на шви. Потім його слід вирізати. Горловина оформляється просто: потрібно лише присборить тканина вгорі наступним чином:

Далі з'єднуються «плечі», на рівні талії прострачиваются виточки, всі шви обробляються. При бажанні низ можна прикрасити або стразами, або сіткою з блискітками, як я.

Все, плаття готове!Подібним чином кожна з вас може отримати новий і модний одяг з старої. Удачі!