Інопланетянка

Отже, трапилася ця історія вже майже 2 роки тому. Але, почну з далека......

Все своє життя я росла і жила з тваринами, кожне давалося мені з великим боєм, доводилося просити батьків, збирати гроші, відмовляючи собі в морозиві і пиріжках......

Одним з таких «придбань » стала надзвичайно модна на той час порода кішок — персидська колорпойнт. Я була горда своєю улюбленицею, назвала її Тефалей, і вона стала повноправним членом нашої сім'ї.

П'ятнадцять років спільного життя пролетіли... і прийшов той страшний останній день, коли Тефали не стало... Змиритися з втратою я не могла і позову ла виходи з ситуації, серце боліло й щеміло, я перевернула весь Інтернет у пошуках нового тварини, шукала одного серед бездомних «потеряшек», але.....

В той день я волею долі опинилася на виставці-продажу тварин, зайшла просто, подивитися. Було раннє літній ранок, відвідувачів майже не було. У клітинах вольяжно лежали кошенята і цуценята і дивилися на мене, трохи відкривши повіки.

Раптом, зупинившись біля одного з вольєрів, я побачила незрозуміла істота, схоже на суміш інопланетянина з поні і голою кішкою! Вона грайливо «поскакало» до мене, розмахуючи хвостиком-пальмою, я простягла долоні і «конячка» уткунулась мені мокрим носиком в долоні, потім також швидко залізла до мене на руки і сховалася за пазухою!

Це була гола чубата собака! Більше я з нею не розлучалася! Ми назвали її Європою — Євою.