Несподівана вагітність або «Дарунок Долі»

Будь-яка жінка з раннього дитинства готується стати мамою. Будучи ще маленькою дівчинкою, вчитися жіночого ремесла граючи в дочки матері, наслідує дорослим жінкам і вчиться піклуватися про молодших товаришів.

Кожна з нас, багато разів представляє, як це буде, коли вперше дізнається, що стане мамою? Звичайно, в голові виникають досить щасливі моменти життя, що ми завжди будемо готові до цієї події, як ніколи.

Я теж з дитинства була впевнена, що у мене все буде за планом. Спочатку зроблю кар'єру, потім вийду заміж і вже потім буду мамою. При цьому чомусь мріяла, що буду довіряти виховання дітей, то бабусям, то няням. Але з дорослішанням стала розуміти наскільки материнство — це величезне щастя. Що «це щастя» не можна перекладати на кого б то не було.

Це величезна відповідальність за долю і життя твого самого рідного чоловічка. Що тільки твоє завдання передати всі необхідні знання й уміння, цього поки ще малому і беззахисному суті. Але найголовніше – це подарувати любов!

Нарешті, і в моїй долі трапився момент, коли вся теорія і мрії про майбутню дитину, перетворилися в реальність. Зовсім нещодавно і вкрай несподівано, в самий важкий момент життя, я дізналася, що скоро стану мамою.

Іноді ми не можемо зважитися

Як і будь-яка жінка, я завжди мріяла про це незабутній момент, коли вперше дізнаєшся, що станеш мамою. До своїх двадцяти п'яти років про вагітність і материнство вже знала все. І, здається, завжди відчувала свою готовність до даного життєвому повороту.

Але завжди відкладала цю подію. «Ще не час!» — говорила я собі кожен раз, коли стикалася з цим питанням впритул. Багато стояло на першому місці і робота і кар'єра і якісь інші тимчасові труднощі. То не було гідного чоловіка поруч, швидше за все, ще сама не була готова до того, щоб знайшовся той самий, улюблений і справжній чоловік.

І ось, нарешті, ВІН поруч, але як завжди знаходилися будь-які відмовки. Багато більш досвідчені жінки завжди сміялися над моїми висновками і повторювали: «Що «абсолютно готових» до цієї події просто не буває! Не рахуючи тих, у кого вже були дітки або тих, хто чекав цього моменту багато років.»

У багатьох побачили довгоочікувані дві смужки на тесті, реакції були різні. Звичайно - це насамперед щастя, але і шок! Шок від того, що більше твоє життя не буде такою, як раніше, що більше ти собі не належиш. Але головне потрясіння, що тепер всередині тебе зароджується нове життя і тепер ти, відповідальний за неї, як ніхто інший.

Причому, дуже часто, таке щастя відбувається в самий не підходящий момент, коли важкі часи або видатні події потрясають твоє життя. Так сталося і в мене.

Як пару тижнів, я дізналася, що мій тато хворий на рак, дуже переживала з цього приводу, був страшний стрес і паніка. Саме в цей момент я відчула, що з організмом щось не так. Була затримка місячних, але все це списала на те, що трапилося з батьком.

Не всі тести однаково корисні

Здавалося, в цій ситуації про дітей не може бути й мови, але тут господь вирішив все за нас. Одна маленька «осічка» і з першого разу, як виявилося, все вдалося. Ще близько трьох тижнів тому, і припустити не могли такого повороту долі. Ми спокійно жили собі, звичної низкою подій, навіть не підозрюючи, що всередині мене вже розвивається «нове життя».

І ось, кілька днів тому, коли вже було більше 15 днів затримки, я все-таки зважилася зробити тест на вагітність, але не тут-то було. Прийшовши в аптеку, купила найпростіший, від багатьох чула, що якщо жінка вагітна, покаже будь-тест і сенсу переплачувати кошти, просто немає.

Зробивши все по інструкції, я побачила, що вагітності не виявилося, тест показав одну полоску. Але всередині себе я інтуїтивно вже відчувала якісь зміни, а розумом все списувала на стрес. Тягнув низ живота, як при місячних, бігала в туалет, постійно пила воду і страшенно хотілося спати, причому постійно.

Але найголовніше, що на першому тижні вагітності був якийсь страшний підйом сил: я піднімала тяжкості, тяпала грядки з квітами, тягала на руках 12 кілограмового дитини сестри. І все це, при тому, що хвороба батька невпинно гложила душу, але ми чекали повторних результатів та напрямки в найкращу клініку Москви.

З другого тижня сил вже стало поменше, але відчуття щастя було дуже велике! Я не розуміла, що зі мною відбувається, але мудра сестра, сказала, що, швидше за все я вагітна і необхідно, зробити повторний тест. Але у мене було безліч відмовок, і мабуть через не готовність до даної ситуації.

«Може це все-таки хвороба або запалення?» — переживала я, про себе. Сестра сказала, що їй довелося переробити близько 5 штук тестів. І тільки електронний, все показав, як є. Я послухалася її порадою і купила електронний.

Зробила, все по інструкції, виявляється я і справді – вагітна! Електронний тест, приблизно показав і термін 2-3 тижня, все було точно. Дізнавшись, результати я проплакала хвилин п'ятнадцять, звичайно від щастя і від несподіванки і від того, що тепер моє життя зміниться.

Прийняття нового життя

І ось, нарешті, я стану мамою всупереч всім обставинам. І вже не може бути «якщо», або «не час», вже настав саме той час. Відчуття не передаються, я не раз собі все це представляла і завжди вважала, що готова, але поки не дізнаєшся результат, підготуватися до відчуттів просто неможливо!

Тут же повідомила чоловікові, він теж не очікував, але, звичайно зрадів. В якийсь момент, частиною душі він розумів, що потрібно діяти інакше так можна було, не зважиться на дитину ніколи. Та й для всього потрібен був стимул. Адже дитина для чоловіка, не кажучи вже про жінку – це найкращий стимул досягнення багатьох необхідних речей.

Чоловік, хоч і заперечував факт можливої вагітності, але так само, як і я відчував, що настають зміни і вони тільки позитивні для будь-якої пари. Для відносин — це наступний крок розвитку, створення цілісної сім'ї. У певний момент життя ми просто розуміємо, що «для себе», вже мало чого хочеться і життя стає, наповнена егоїзмом.

І, коли люди розуміють, що вони одне ціле їм хочеться трансформувати свою любов і дарувати її кому-то ще третього. Це стосується і природних тваринних інстинктів, у певний момент, коли жінка повністю готова, вона вже просто не може приховувати свої пориви енергії і бажання до материнства, як би розум того не пручався.

І які б події не відбувалися в нашому житті, якщо доля дає нам що-то, значить, тому саме час. Треба брати це подарунок, інакше як свідчить гарне прислів'я: «Не прийнятий дар, може стати прокляттям!».

Ми радіємо цьому подарунку долі і щиро віримо, що і наш тато скоро поправиться теж, адже це перший і довгоочікуваний його онук. Погане ніколи не приходить одне, після нього обов'язково трапляється, щось дуже гарне, пам'ятайте про це! А всі подарунки долі, треба приймати з вдячністю і любов'ю!

Які у вас були приклади такого «дарунку долі»? Може серед них є дуже цікаві та пізнавальні історії?