НЕОДРАМА: Широко відомі у вузьких колах

Так вийшло, що якийсь час я була тісно пов'язана зі світом шоу-бізнесу. Це були різні етапи мого життя і різні сфери цього самого ШБ. За цей час я побачила багато всякого різного, але з вами хочу поділитися, зрозуміло, тільки хорошим :) Отже, перший кандидат на подання — нижегородська група НЕОДРАМА .

Музичний колектив НЕОДРАМА існує не так давно — всього рік. Але хлопці підходять до справи дуже серйозно — пишуть, творять, створюють і довго-довго все репетирують. Тому що хочуть зробити добре, і у них це виходить! Вони не прагнуть вилізти на сцену аби їх почули, чи просочується в ЗМІ, щоб про них відразу ж заговорили всі. Ні, вони хочуть, щоб їх помітили з їх душевні, таким зворушливим і справжнім пісень, щоб оцінили їх талант і подачу, професіоналізм і віддачу.

«А чи потрібно щось більше, що може бути дорожче,
Ніж твоє відображення в очах її?
Та це дуже просто, і це дуже складно —
Зберігати своє ім'я на губах її!»

Я познайомилася з ними в серпні минулого року. Випадково. На той момент у них було не так багато пісень, якими можна було похвалитися. Адже для нового слухача потрібно подавати якісні записи або добре відіграти в живу, щоб зачепити. Я чула 3 композиції, і я зрозуміла, що потрапила! Я! Людина, яка слухає в основному музику іноземною мовою. Щоб перерахувати російських виконавців, які мені подобаються, вистачить пальців на одній руці. І тут таке! Справжній скарб!

Одного разу небо сказала:
«Це війна — здавайся!»
Ти вибрав битися
І не піддаватися!

Хлопці беруть участь у конкурсах, їх починають крутити на місцевому радіо. Вони мріють підкорити столицю, об'їхати всю Росію з гастролями, і я вірю, що у них вийде. Я чула їх запису, я була на їх репетиціях, я дуже хочу потрапити на цей концерт! Вважаю, що про такі таланти повинно знати якомога більше людей. Країна повинна ними пишатися! Сподіваюся, вам вони теж сподобаються.

Я вставила свої улюблені пісні (є ще, але немає відео на них). На ютубі можна знайти і інші відюшкі, правда, не всі концертні записи хорошої якості. Також є група вконтакті: http://vkontakte.ru/id98314872