Навіщо ми тут?

Моя думка, що стосується нашого призначення, зачіпає не тільки наш матеріальний світ, але й духовний. Чому? Тому що людиною керує Ідея, а це прояв духу. Тисячі людей можуть об'єднатися заради однієї ідеї (ідеології), що ми спостерігали, спостерігаємо і будемо спостерігати. У своєму становленні, людина проходить певні етапи розвитку, і тут він розвивається не тільки зовні (створюючи щось для світу, когось чи себе), але і внутрішньо. Скажімо так: відточуючи межі з кожним етапом розвитку.

Тепер, знаючи це, виникає питання, а навіщо? Навіщо стільки різних людей з'являється з цим розвитком? Чому діти нового покоління на етап вище і піднімаються на наступний рівень, де їх діти будуть на етап вище, ніж вони? Це зрозуміло, що існує НТП(науково-технічний прогрес), але і духовно людина теж став розвиватися швидше. Тепер не треба витрачати десятиліття на духовне становлення, достатньо кількох років, щоб змінити все! 21 день, щоб виробити звичку, а з звичок вже ми створюємо своє життя. Так от... як би моя ідея здавалася божевільною, давайте все-таки спробуємо розширити свідомість (те, що разом зі знаннями, але на багато більше).

Як створювалася всесвіт? Початок почав?

Я схиляюся до думки існування Абсолюту (енергія, вищий розум, Бог, тобто все, що не можна пояснити словами, логікою, те, що змушує нас рухатися, «горить» в грудях, а іноді і тягне, все те, що ми відчуваємо, відчуваємо, але не можемо пояснити). Таким чином, створюючи буття, Абсолют витрачає енергію(навіть якщо це нескінченне джерело, у будь-якого виробництва є створення побічні «продукти»), при цьому треба якось її заповнювати.

Тут і виникає зв'язок нашого духу й абсолюту. Ми — як носії частинок цієї енергії(побічного продукту діяльності абсолюту: чоловіки чоловічого, жінки жіночої) перетворимо її в чисту, підходить для створення нового, але тільки в тому випадку, якщо ми справді духовно просунулися далі «відправної точки». У разі якщо енергія не встигла приобразоваться(урвалося життя, людина лешился духа, є вирази «зламали дух», «душевно хворий»), то ця енергія знову возврашается на Землю... Війни, екологія, екстримальні види спорту, шкідливі звички забирають чоловіків і чоловічу енергію. Цим можна пояснити таку велику кількість чоловікоподібних жінок і жінкоподібних чоловіків, коли Посудину (ми по суті судини для енергії ж) виконує не призначену функцію — а для абсолюту важливий баланс енергії, а не те, якою посудину її переробив! Тут ми самі повинні виправляти становище за минуле, благо судин зараз вистачає))))) тобто Жінка повинна бути жіночною, а чоловік мужнім. По мірі дорослішання розумієш, що це таке і якими категоріями і якостями повинен(південна) володіти чоловік(жінка).

Ви можете згадати людей, які дійсно сильні духом, які випромінюють енергію? У мене є приклади і жіночого та чоловічого духу, ці люди дійсно кували себе, розуміючи своє призначення.

Зараз час змін... змін на краще. У багатьох людей з'являється «просвітлення» і це не присікається громадськістю. Різниці немає яким шляхом ми перетворимо енергію — це може бути релігія, самопозниние і саморозвиток, праця/деательность, взаємодопомога... важливо все! Важлива життя! І треба починати з себе. Тому, випадковості не випадкові. І нічого не минає даремно... у наших руках зберегти або знищити... Створити або знищити... Будь-яка дія виковує нашу енергію. А ви хочете повернутися знову для переробки або перейти на наступний рівень розвитку? Можливо наступний рівень — це не Абсолют, а щось середнє... яка у свою чергу проходить таке ж випробування життям, часом, дією, як і ми. Можливо ми не остання щабель духовної еволюції.

Припускаю, що духовні сутності, які існують у нашому світі і не тільки у нашому — це все, що має енергію, але не має тіла: домовики)), ангели, демони, духи і т. п. Можливо це стверджують надто узагальнено і можна виділити кілька класів таких сутностей, але такої я не була і не знаю. Як зустріну, скажу. Вони також мають призначення, також виконують свої функциии і переходять на наступний рівень.

І нарешті, дійшовши до пункту призначення ми стаємо єдиною силою для створення всесвіту, галактик і світів і всього того, що туди входить!