Народження дитини. Що це змінює?

Діти
Народження дитини

Народження дитини переверне ваш тісний маленький світ з ніг на голову. Це чарівне подія нічого не змінить, змінюючи при цьому все.

Ви не помічали, що останнім часом у нашій країні поняття планування сім'ї трактується занадто однобоко? У главу стовпи ставиться фінансове благополуччя і кар'єрна стабільність майбутніх батьків. Далі приймається до уваги політична ситуація в країні, а це не найголовніше.

Все частіше в благополучних з вигляду сім'ях в мирний час діти виростають моральними каліками. Недолюбленые, обділені увагою батьків, що не виправдали їх надій, дратівливі «важким віком» чи «поганою спадковістю».

А найстрашніше — це не їх вина. Особисто я вважаю, що така відповідальність цілком і повністю лежить на нас – матерів (за рідкісним винятком – вагітність в результаті насильства). Тільки ми, жінки володіємо дивовижною привілеєм вирішувати, коли і з ким дати життя новій людині, і тільки на нас лежить відповідальність за це рішення.

Уроки сексуального виховання

Зараз у старших класах школи (у нас так точно) ввели новий предмет – «сексуальне виховання». Чому на таких заняттях вчать молодь? Берегти здоров'я, оберігатися, планувати вагітність, уникати безладних зв'язків.... Все це чудово, але... мізерно мало.

Чому ніхто не розповідає майбутнім матусям, що народження дитини не принесе матеріальних благ, не зробить з забіяки, ледаря і гуляки зразкового батька та люблячого чоловіка?! Все, що вони знайдуть – нереальне щастя материнства, та й то, якщо будуть готові до безумовної любові на всі 100%. Як же пояснити чари словами?

Це коли, піднімаючись в 10-й раз за ніч з теплої постелі до плакав дитині, відчуваєш приплив сил від дотику крихітної долоньки.

Це коли, підмиваючи в черговий раз брудну дупу (вибачите за реалізм), не відчуваєш огиду від неприємних запахів, а через 2 хвилини з захватом цілуєш всі частини маленького тільця (і попку теж).

Це коли, падаючи від втоми після важкого дня, досить вдихнути приголомшливий запах дитячої маківки і знову знайти «друге дихання».

Поговори зі мною, мама

Чому більшість мам так рідко говорять із своїми доньками про секс, вагітності, відповідальності і простому материнському захваті? Багато хто просто соромляться таких одкровень, адже і самі дізнавалися про інтим не від мам. А іншим просто колись (робота, підробіток, домашні клопоти).

Ось і виростає ще одне покоління «недомам», які народжують дітей для досягнення особистих цілей. Виплачують борги допомогою материнського капіталу, ухиляються від ненависної роботи, утримують біля себе втратили інтерес чоловіків. Не всі, звичайно, не всі, але таких дуже багато.

А я продовжую стверджувати: народження дитини з метою прив'язати до себе чоловіка – злочин!

І наостанок я прошу вас, не погрожуйте дочкам фразою: «Принесеш в подолі – з дому вижену і знатися не побажаю!» Краще розкажіть їм як чарівно і дивно бути мамою бажаного дитинку. Навчіть їх бути справжніми.

Розкажіть, як ви стали мамами. Були готові до материнства або переслідували іншу мету?