Народні засоби від прищів

Не можу сказати, що у мене проблемна шкіра, але все ж деколи зрадницький прищик візьме та й зіскочить на самому примітному місці і в самий невідповідний момент, якраз тоді, коли мені треба йти на якийсь важливий захід.

В останньому триместрі вагітності ця проблема дещо загострилася і прищики стали з'являтися на моєму обличчі частіше, ніж раніше. Я перепробувала масу способів, щоб від них позбутися або хоча б зменшити запалення. І ось найдієвіші з них:

Настої для протирання

Ці народні засоби не вимагають витрат часу на приготування, ні на використання. Потрібно всього лише залити певні інгредієнти окропом, дати настоятися, процідити, охолодити і отриманим настоєм протирати проблемні місця.

Найпростіший варіант — це залити склянкою киплячої води пару ложок ромашки. Можна звичайно взяти аптечну, але моя чудова бабуся засушила її сама. Тому я, само собою, нею скористалася. Настоюватися ромашці потрібно недовго, всього хвилин 25-30. Потім процідити і прикладати до обличчя змочений у цьому настої ватний тампон.

Другий спосіб не менш простий. Для нього знадобляться листя і подрібнені гілочки малини. Їх слід залити окропом, накрити кришкою і дочекатися остигання. Далі процідити і проводити ті ж дії, що і з ромашковим настоєм.
Також можна і до ромашці і до малині додати листя зеленого чаю.

Її один варіант — Петрушку гарненько промити і віджати з неї сік. Потім змочіть в ньому ватний тампон, прикласти його на проблемне місце.

Маски

Нанесення маски вимагає дещо більшої кількості часу ніж протирання. Але зате після їх використання значно швидше досягається результат.

Маска з картопляного соку і меду. Для її приготування потрібно вичавити сік з картопляного бульби. Знадобиться приблизно 1 чайна ложечка. Потім змішати його з половинкою чайної ложки меду. Нанести отриману масу на місце прищів на 10 хвилин, потім змити прохолодною водою.

Маска з соку алое з медом і перекисом водню. 1 чайну ложечку меду змішайте з такою ж кількістю соку алое і додати в отриману суміш 2 краплі перекису водню. Потім нанести на шкіру не більше ніж на 7-8 хвилин, змити прохолодною водою.

Знаю, що існує ще безліч народних способів для позбавлення від прищів, але нічого більше не пробувала.

А ви знаєте які-небудь народні рецепти для позбавлення від прищів?