На що ловити рибку

Я дуже люблю в теплу пору року ходити з чоловіком на рибалку, і хочу розповісти, як ми залучаємо рибу і на що ловимо.

В якості привади гарні хлібний м'якуш і запашні кірки. Парені зерна пшениці, жита та ячменю відмінно привертають рибу.

Одного разу порадили нам використовувати горох і кукурудзу, спробували, і теж спрацювало (їх теж треба парити). Старий, але вірний спосіб — круто зварена каша чи перлова крупа.

На що ловити рибу? Спробуйте на хлібний м'якуш, звичайно ж, краще з чорного хліба. Хліб можна присмачити молоком або сирим яєчним жовтком. Хороший ефект дає, якщо змішати житній хліб з соняшниковою нерафінованою олією. Не пошкодуєте, якщо в чорний хліб додасте мед. Притримуйте приблизно таких співвідношень: для приготування 1 кг тіста або м'якушки хліба досить 1 ст. ложки нерафінованої олії. Якщо купити в аптеці анісове масло, то можна додати 5 крапель. Є ще варіанти з чорним хлібом: хлібний м'якуш можна змішувати з картоплею, домашнім сиром. На все це можна ловити ляща і плотву. Ловити можна і на тісто. Зазвичай замішують круте тісто з пшеничного борошна простого помелу. У тісто можна додати сирий яєчний жовток або мед. Добре, якщо катиші ошпарити окропом — це додасть насадці привабливий вигляд, та і тримається вона краще. Можна приготувати тісто з манки, катишки з такого тіста добре тримаються на гачку. Якось на риболовлі я бачила, як один рибалка ловив рибу на консервований зелений горошок... і нічого, теж щось виловлював. Бажаю вдалої риболовлі!