Ніч Івана Купала

Сьогодні ніч Івана Купала. Ми зараз знаходимося в Іспанії, у валенсійському співтоваристві, і тут це справжнє свято — Сан Хуан .

Пам'ятається, минулого року ми застали його ще в Аліканте . На вулицях розставляють фігури, які зазвичай коштують близько тижня, а навколо них збирається тусити народ в національних костюмах. Ми тоді летіли на Майорку і перекриті вулиці змусили нас взяти таксі замість звичайного автобуса.

Такі фігури стояли повсюдно. У нас в Гвардамаре теж. В ніч Івана Купала (він же Сан Хуан) фігури спалюються. Тут свято так і називається — Hogueras de San Juan (багаття Сан Хуана) .

У цьому році, на нашому узбережжі Мар Менор ніхто не перекриває вулиць, тому що це швидше курортна зона, ніж повноцінний місто, але на пляжі збудували майбутній вогнище, що обіцяє бути високим.

Всі ресторани набережній відкриті, деякі навіть запасаються додатковими столами і стільцями. Коли ми йшли, народ починав смажити рибу .

А поки я сиджу тут і пишу про свято, народ веселиться щосили, пускаючи феєрверки ! Здивована, що моя дитина спить і не прокидається від таких різких звуків.

Моє фото тільки з фігурами. Решта з інтернету — я не встигла схопити фотоапарат, коли пішли феєрверки.

А у вас святкують як-небудь ніч Івана Купала?