Музичні іграшки

Іграшки для дітей
Діти

Знайомство сина з музичними інструментами та їх звучанням я почала досить давно. Сьогодні я хочу поділитися з вами своїм досвідом.

Дуже люблю класичну музику, так що із задоволенням слухала її тоді, коли була вагітною. Малюк в той момент мені навіть постукував ніжкою (або ручкою) в такт музиці. «Значить, подобається!» — вирішила я.

Малюк народився, трохи підріс, а музика так і залишилася для нього дуже важливою складовою життя: потішки, колискові, дитячі пісеньки, класика і т. д.

Ось і я вирішила познайомити Назара з музичними інструментами, які він чув з динаміків плеєра.

Музичні іграшки

Це перше, що мені прийшло в голову для нового знайомства. У магазинах зараз так багато музичних іграшок, що не важко було знайти аналоги справжніх музичних інструментів для дітей.

Так у нашому домі з'явилися дитячі: труба, сопілка, гітара, барабан, піаніно, ксилофон, саксофон, бубонці.

Через деякий час дитині нові іграшки набридли, а я почала шукати новий спосіб знайомства дитини з музичними інструментами.

Програма «Вундеркінд з пелюшок»

Коли в нашому будинку з'явилася ця чудова програма, то вчити дитину мені стало набагато легше.

Серед усіх розділів цієї програми, особливо дитині подобається слухати музичні інструменти. Так, я не помилилася, саме слухати, так як кожен представлений інструмент відтворення, що значно полегшує їх вивчення і запам'ятовування.

Дитячий синтезатор

Наступним кроком ознайомлення дитини з музичними інструментами — була купівля синтезатора. Основним критерієм у пошуку та купівлі синтезатора, яким він повинен був відповідати — було натискання чорних клавіш.

Тепер ми вчимося грати на синтезаторі, а заодно і слухаємо звуки, програні різними інструментами клавішами (додаткова функція дитячого синтезатора).

Дитина так цікавиться музикою (співає всі реклами і пісеньки, з задоволенням вивчає нотки та інструменти, слухає класику і т. д.), що у мене виникає багато питань. Може, він буде музикантом?