Мультиварка або пароварка?

В останні кілька років моїм самим незамінним помічником на кухні стала пароварка. Я взагалі люблю їжу, приготовану на пару. Для мене вона смачна і корисна. Процес приготування займає при цьому мінімум часу.

Особливо пароварка виручала в перші 2 роки життя дочки. Я до неї так звикла, що брала з собою навіть на літній відпочинок, аби там готувати дочки і корисну дієтичну їжу. Пароварка 3-х ярусна, досить компактний і не займає багато місця.

Але час йде, прогрес не стоїть на місці. Так і прийшла вже пора міняти мою бойову подругу. Все частіше я чую схвальні відгуки знайомих про диво-мультиварках і агресивна реклама навколо також діє на психіку.

Загалом, зараз переді мною стоїть питання, що вибрати – пароварку аналогічного типу або мультиварку.

Плюси пароварки:

— це однозначно більш бюджетний варіант (навіть у порівнянні з недорогими моделями мультиварок, виграш у ціні виходить не менше 2 000 руб.)

— пароварка більш компактна і займає менше місця на кухні

— перевірений варіант (не знаю, чи я буду використовувати всі функції мультиварки і стане процес приготування їжі простіше і зручніше)

Плюси мультиварки:

— є багато нових функцій, можна, наприклад, зварити в ній кашу або суп, зробити випічку

— функція автоматичного підігріву після закінчення основної програми

Резюме:

Для себе я поки однозначно не вирішила, що краще купувати на заміну. Мене якось зовсім не напружує зварити дитині кашку на сніданок або суп на обід на плиті звичним способом. Випічкою я, м'яко кажучи, не захоплююся. Чоловік – вегетаріанець, тому м'ясних страв ми не готуємо. А нас з донькою цілком влаштовують котлетки і риба, приготовані у пароварці.

Чи є в нашому випадку сенс переплачувати за мультиварку, поки не знаю. Думаю, там багато зайвих наворотів. Що порадите? Мультиварка або пароварка?