Можна дівчині дзвонити хлопцю першої?

Правильне виховання свідчить, що телефонувати першою хлопцеві не пристойно. Я ніби і розумію, що чоловік за своєю природою повинен обирати жінку, але трохи з цим не згодна. Навіщо грати в гордість? Коли можна просто бути гордою. А бути гордою — це не тільки не дзвонити хлопцю першої, а набагато більше. А якщо не грати в гордість, то чому дівчата не можуть вибирати хлопців? Мені особисто такий стан справи подобається більше =)
Це правила старої закалки, які вже і правилами не можна вважати в сучасному світі. Тепер між жінками і чоловіками рівність. Зараз жінку можна побачити і керуючої банком, та керівником фірм, і главою держави. Зараз можна побачити батьків, які з задоволенням сидять у декретній відпустці з дітьми, в той час, коли мама заробляє гроші. Немає нічого ганебного в тому, що поряд із сучасними законами життя це правило вже не діє.
Хіба можна собі дозволити не подзвонити хлопцеві, якщо ти відчула, що це твій шанс зробити людину щасливою і від цього теж стати щасливою? Думаю, дивлячись на досвід свого життя, тільки тоді я досягала чогось путнього, коли брала ініціативу в свої руки і починала самостійно вирішувати, що можна, а чого не можна.
Але коли черговий раз йде по вулиці і чуєш як бабусі вчать своїх онучок того, що дзвонити хлопцям першими непристойно, я мимоволі думаю: «До якого віку варто прислухатися до цих правил?»
Може я помиляюся... Може я втратила залишки жіночої гордості... Може світ перевернувся з ніг на голову...