Моя робота завжди зі мною - фріланс

Інтернет розрісся до масштабів Всесвіту. Кожен знаходить там те, що йому цікаво чи важливо. Я знайшла тут роботу, яка допомагає мені самореалізуватися, застосувати навички та вміння, а також знайти нові свої приховані здібності. Можливість знайти себе допомогла мені зрозуміти хто я, а я всього лише одна з багатьох творчих людей, які можуть тепер заробляти, виконуючи цікаві замовлення і вдосконалюючи свої можливості.

Вперше про інтернет-заробіток я дізналася кілька років тому. Мій знайомий порекомендував мені сайт, на якому можна було реалізувати себе, як трейдер. Так-так, інтернет-трейдер на ринку Форекс. Вже на наступний день я вивчала стратегії та аналізатори ринку, слухала всесвітні новини, реєструвалася на сайті для можливості схопити удачу за хвіст. Кілька місяців я провела у спостереженні за тим, як веде себе ринок, як реагують на нього стратегії і чи можна знайти серед них найбільш ефективну. Незабаром я знайшла свій план, знайшла свою стратегію і заробила свої перші веб-гроші. В той момент я зрозуміла, що цей заробіток — це як лотерея, так як контролювати ринок НЕ МОЖЛИВО. Як не дивно, але я заробила стільки, скільки і вклала. На цьому мій досвід заробітку на Форексі закінчився.

Розуміючи, що інтернет-заробіток — це не тільки валютні біржі, я задала пошуковій машині запит «заробіток в інтернеті» і здивувалася численності відповідей. Знайти себе було не дуже важко. Почала я з того, що вважала вмію робити. В той час, відразу після закінчення Університету я могла робити все, що було пов'язано з текстами (реферати, контрольні тощо). Почавши продавати букви я зрозуміла, що тексти, статті, розповіді, історії і навіть вірші можна продавати не тільки тим, хто вчитися, але і тим, хто займається бізнесом у реальному та віртуальному світі.

Слова тоді незнайомі «рерайт», «копірайт», «копірайтер і рерайтер», «копіпаст», «100сбп/1000» були для мене загадкою, яку я шукала в пошукових системах.

Тепер я легко можу написати статтю на різні теми, відрерайтити текст зі 100% унікальністю і отримати оплату за виконану роботу, яка мені дуже подобається.

Серед цікавих посилань, де можна заробити можу назвати наступні:

advego.ru/
ankors.ru/
blogun.ru/
depositfiles.com/ru/signup.php
wm.letitbit.net/wm-panel/User/register
vip-file.com/ftp/register.php

Ці посилання тільки вершини айсбергу, так як є спеціальні біржі праці в інтернеті, які здатні знаходити для вас роботодавців, а для замовників умілі голови.

freelance.com.ua/
www.free-lance.ru/
freelance.ru/
www.weblancer.net/

Я з гордістю можу сказати, що проміняла реальну роботу в офісі економістом, на віртуальну роботу фрілансером і не шкодую про це. Сподіваюся, що і надалі не розчарують мене замовники, так як бувають різні люди!

Я одна з небагатьох, хто може сказати:«Люблю свою роботу і готова присвятити їй своє життя!»
Справжня жінка повинна працювати розумом, а не руками, займаючись цікавою для неї справою.
Бажаю вам знайти себе серед величезного вибору з розділу «Ким бути» =)