Молокочайные розвантаження

Дієта для схуднення
Дієти
Розвантажувальний день

Після прочитання цієї статті, багато хто з вас, мої дорогі читачки, скажуть: «Ну все, Ксенія тимчасово знаходився на дієтах!». Я відповім вам, що я просто не змогла знайти ще той спосіб схуднення, який би максимально підійшов моєму організму і дав хороший результат.

Якщо чесно, то я навіть не можу дати відповідь на питання, що ж для мене буде хорошим результатом. Намагатися з усіх сил і худнути в грамах — не хочеться. Якщо худнути швидко — будуть ускладнення зі здоров'ям і зовнішнім виглядом шкіри. Так і шукаю я той спосіб, який буде легко застосовний, дасть хороший результат і, що важливо, довготривалий.

Нове знайомство з худеющими мамами

Останні пару днів дощ практично не зупинявся. А сьогодні з-за хмар вийшло сонце, і ми з Назариком вирішили погуляти подовше. Крокуючи по доріжках висохлого асфальту, ми зайшли у двір, де грали на дитячому майданчику дітки. Син побіг перевіряти «на міцність» гірки та гойдалки, а я приєдналася до матусям, які говорили про те, як стати стрункою.

Це, мабуть, найболючіша тема багатьох матусь, особливо, коли наближається море і потрібно виглядати «пристойно». Тим часом мами обговорювали нові дієти, модні способи схуднення та розвантажувальні дні. Найкрасивіша і «тонка» з усіх моїх нових знайомих (що і є першим доказом результативності способу схуднення) поділилася з нами молочночайной розвантаженням, яку мені відразу ж захотілося застосувати на собі.

Молокочайна розвантаження

Дівчина правильних форм і розмірів розповіла нам страшну таємницю — 1 раз в тиждень вона робить розвантаження, основою якої є молоко і чай.

1,5 літра молока потрібно заварити 1-1,5 столовими ложками якісного зеленого чаю і через 10 хвилин процідити. Цей молокочайный напій потрібно випити протягом дня. Крім цього напою, потрібно випити 2 літри води. Для напою краще всього брати молоко 1,5-2,5% жирності, так як більша жирність не дасть ніякого результату, а менша жирність не дасть можливості спожити все необхідне для організму і розвантаження перетвориться на голодування.

За словами дівчини, цю дієту їй порадила мамина подруга, яка, незважаючи на трьох діток і похилий вік, завжди залишалася практично 90-60-90.

Сподіваюся на краще

Перший раз втрата у вазі повинна бути близько 1 кг (200 грам — 1,5 кг). Все буде залежати від організму і кількості кілограм, які вважаються зайвими.

Ну що, подобається такий спосіб схуднення? Не знаю, як вам, а я піду завтра купувати молоко 2,3% жирності, так що побажайте мені удачі.