Молочна дієта - частина 2

Дієта для схуднення
Дієти
Ефективні дієти

Як ми зазвичай обираємо дієту для схуднення? Хтось з дівчат шукає в Інтернеті, інша знаходить на сторінках глянцевого журналу. Я ж зазвичай вибираю ті варіанти дієт, які порадять подруги або співробітниці на роботі. Мені дуже важливі реальні відгуки жінок, яким я довіряю.

Моя подруга Віка в дієтах зовсім не потребує, так як вона по природі своєї тендітної статури. А ось інша подруга, Зоя періодично відчуває різні варіанти дієт, а результатами випробувань в обов'язковому порядку ділиться зі мною.

Чому молочна дієта

При останній нашій зустрічі Зоя розповіла про свій досвід молочної дієти. Я була трохи здивована її вибором, адже зараз стільки овочів і фруктів, які з труднощами поєднуються з молоком. Було б більш логічним вибрати якийсь овочевий або фруктовий розвантажувальний день.

Проте все виявилося просто. До подруги приїхала на день свекруха і привезла 3 л молока. Так як молоко влітку швидко скисає, вона вирішила 1,5 л зробити домашній сир, 0,5 л нажарила млинців, а останній літр вирішила використовувати в ім'я краси.

Не тільки молоко

Як розповіла мені Зоя, якщо вибирається строгий варіант даної дієти, то за день можна випити тільки літр молока. Моя подруга відмовилася від цього варіанту: «Мені ж треба з доньками займатися, чоловікові їжу готувати, прибирати – в голодному стані це буде робити проблематично».

Вона вирішила додати в свій раціон з ранку і на вечерю по 150 г знежиреного сиру. У решту часу (а «молокопитие» у неї було 4 рази в день) тільки молоко. Інші продукти додавати не дозволялося. Правда, Зоя зізналася мені, що іноді ввечері могла з'їсти яблучко або пару абрикос.

Скільки триває дієта

За словами подруги, вона витримала таку дієту протягом трьох днів і, ставши на ваги, побачила, що вага зменшилася на 2,5 кг. «Якщо б це було взимку, Лінда, я б і довше могла посидіти на молоці. Так, їсти, звичайно, хотілося, але почуття голоду було цілком терпимим».

Вже після закінчення дієти Зоя побачила в мережі думка, що якщо є додатково в день пару невеликих бананів, то результат все одно буде. Я здивувалася цього моменту, так як банани для мене – вороги всіх худнуть жінок.

Мінуси дієти

Хоча у подруги немає ніяких проблем з органами травлення, вона зізналася, що під час молочної дієти була в неї одна делікатна проблема. Вона довго соромилась, я губилася в здогадах. Потім вона тихенько прошепотіла одне слово: «Гази». Я посміхнулася і вирішила, що для викладача така дієта не годиться. А то адже бувають різні випадки...

А ви пробували молочну дієту?