Модний кисет для телефону своїми руками

Рукоділля

Зовсім недавно в моду увійшли кисети для стільникових телефонів – назва, звичайно, досить архаїчне, але, тим не менш, ганчірковий чохол, дійсно нагадує кисет, то пристосування, в якому чоловіки колись тримали тютюн.

Він припускав ганчірковий або шкіряний мішечок, який затягувався на тасьму або мотузочку. Сучасні кисети виглядають приблизно також, але служать для збереження телефону і природно, для його прикраси.

Глянувши на ціни в магазинах аксесуарів для стільникових телефонів, я здивувалася – треба ж, невеликий шматочок тканини, а варто! Воно і зрозуміло – модний аксесуар, все-таки! Але чому б не зшити його власними руками – відразу обмовлюся, що швачка я не дуже досвідчена, але купивши нещодавно нову машинку, не намилуюся на неї, і намагаюся викроїти трохи часу для її освоєння. Ось я і вирішила зшити кисет на новій машинці з електричним приводом – і аксесуаром бажаним придбаю, і машинку продовжу освоювати!

Переглянувши всі шматочки тканини у своїх «засіках», я несподівано зупинила вибір на підкладних плічках з-під оксамитового плаття – плічка я відрізала, але викидати не стала, ось тепер-то вони мені знадобляться. Выпоров з них поролон, я отримала ось такі дві сторони майбутнього кисета. А з поролону вирізала коло – вийде днище модного чохли.

Виставивши машинку на режим рядки «козлик», на трієчку, я два рази обшила кожен шматок тканини по периметру, і, склавши їх разом лицьовою стороною, прошила по краях простий рядком, отримала заготівлю майбутнього кисета, прошила ще раз і потім ще «козликом» за цими двома рядками.

Вивернувши на лицьову сторону кисет, я вклала всередину поролоновий коло, і закріпила його в чотирьох місцях рядком «козлик. Потім, я взяла звичайний дирокол і пробила по дві дірочки з кожної сторони чохли, підібрала шнур (тут вже можна взяти будь, краще б просмотрелся золотий, але у мене був лише шкіряний).

Кисет вийшов якраз за розміром дамського телефончика, але, на жаль, довго радіти мені не довелося, так як старша дочка тут же «поцупила» мою обновку, мотивуючи тим, що їй вона потрібніше. Може бути для її розписного телефону він і правда, більше підходить, ну а я собі новий чохол зшию, тепер мені не складно!

В принципі, перед тим, як зшивати дві частини разом, можна було зробити аплікацію чи вишивку, розшити бісером – але розумна думка прийшла пізніше. Але коли буду шити наступний кисет, обов'язково ще і прикрашу його як-небудь пооригінальніше.