Мої улюблені тварини

Чотири роки тому ми з чоловіком купили будинок в селі. Разом з будинком нам дісталася маленька собачка. Колишні господарі сказали, що звуть її Элькой і що народжувати не буде, бо вже стара.

Так ми і стали жити, звикаючи один до одного, дізнаючись звички один одного. У Еллі була невелика будка. День вона проводила в ній або бігаючи по двору, а на ніч кудись йшла. Ми нічого не мали проти — тітонька вона вже доросла, та й до того ж господиня.

Вже до весни, коли стало сухіше, чоловік виявив її лежбище-гніздо, як він висловився. Вона забиралася під старий дерев'яний сарай. Життя у неї була, як ми визначили, не цукор, оскільки кожну кісточку, яку ми їй давали, вона закопувала, мабуть, на чорний день.

Еллі дуже розумна й делікатна собака — якщо ми з нею зустрічалися біля садової хвіртки, вона топталася на місці, як би кажучи, тільки після вас. Спостерігати за нею було забавно і коли ми обговорювали її поведінку, її вуха були повернуті в нашу сторону.

Коли їй щось не подобалося, вона осудливо дивилася на нас і йшла в будку. А коли я гладила її хвалила, вона намотувала круги по саду від радості. Наприкінці весни друзі нам подарували триколірну кішечку, назвали ми її Досей. Дося опинилася непосидою, реагувала на все, що рухається.

Так і стали жити разом — Дося освоювала сад, а Еллі його стерегла. Дося намагалася зловити якусь птицю, а Еллі облаивала пролітають літаки.Весело!
Восени, всупереч прогнозам колишніх господарів, ми помітили, що Еллі збирається порадувати нас цуценятами.І ось наприкінці жовтня вона народила двох милих песиків — Умку і Лялю.

Я не знаю, раділа вона чи ні, я пищала від радості.Еллі виявилася хорошою матір'ю-не відходила від них ні на крок, дуже хвилювалася, коли я брала в руки цуценят.Але як тільки у них з'явилися зуби і вони стали кусати їй соски, стала тікати від них.Умка з Лялею росли дуже швидко і зими були цілком самостостоятельными. До Нового року приїхав старший син і привіз нам на постійне місце проживання свого дорослого кота Маліка. У сина з'явилася робота, пов'язана з відрядженнями і кіт за тижні, а то й більше залишався один в квартирі. Довелося рятувати тварину.Так у нас з'явився Малік. У Москві Малік жив у квартирі і вулиці боявся, як вогню. Довелося привчати дорослого кота до вулиці. Дося не вітала появу нового мешканця, але потім змирилася. А до весни окотилася. Народився маленький жовтий клубочок, назвали його Персиком. Персика було два місяці, коли Дося не повернулася з чергової полювання.Шкода було Досю, але що робити, хоч потомство залишила.

У цьому ж році в травні до нас у двір заліз страшненький, чорний, худий, з вигляду хворий кошеня, трохи менше нашого Персика. Мій чоловік пожалів його, давай не будемо гнати його, дамо йому шанс, гарний буде кіт.

Я тут же нагодувала, викупала кошеня, опрацювала від бліх і що ви думаєте, він пішов. На наступний день прийшов знову, поїв і знову пішов. На третій день прийшов і залишився. Так у нас з'явився третій кіт Приходько. Від'ївся Приходько і перетворився на красивого котика. Мої собаки чудово розуміли, що це все одна родина і котів не чіпали. Так і жили — Малік потроху звикав до двору, Персик ловив усе, що рухалося, а Приходько був мамсик-постійно крутився біля мене.

У цій котячої трійці Персик був явно лідером рівно до тих пір, поки Малік не звик до нової обстановці. Потім Персика вистачало розуму тримати нейтралітет. Зате з собаками Персик був на короткій нозі. Для Персика не існує заборон. Це у нас такі ігри. Умыч претендує на чашку Персика. МИСЛИВЕЦЬ

Влітку приїхала моя улюблена племінниця на відпочинок зі своєю собачкою-йорком по імені Гуччі. І треба ж такому статися, Гуччі полюбив нашу Элличку.

Здавалося б, стільки тварин у дворі, шум, гамір, метушня — всього цього не було, кожен знав своє місце, кожен отримував свою порцію ласки. Собак я навчила в саду ходити тільки по доріжках, у них є своє місце для туалету, так що все чисто і в порядку, грядки мої не страждають.

Через певний час Еллі народила Гучику діток-чотирьох крихт, одного хлопчика і трьох дівчаток. За чотири роки у Еллі було 4 посліду і всіх цуценят розбирали. З цього посліду ми собі залишили дівчинку Доллі. Доллі дуже товариська, смішна, пустотлива, прекрасно розуміє, що вона маленька і дістає дорослих собак своєю увагою. У кожному посліді у Еллі обов'язково є білий щеня. Ось так і живемо, любимо своїх тварин, а вони нам дарують позитивні емоції.