Мої методи схуднення

Дієта для схуднення
Дієти
Ефективні дієти

Як стати стрункою? Це питання задає собі практично кожна жінка. Хоча нерідко це питання звучить і більш правдиво: що б такого з'їсти, щоб схуднути?

Я вже наслухалася стільки способів схуднення від своїх подруг, що вивела для себе певну класифікацію. Отже, мої улюблені методи...

Метод кардинальний

Цей вид схуднення ідеально підходить для тих випадків, коли потрібно терміново, буквально за 1-2 дні, скинути пару кілограмів. Але він розрахований на дуже вольових осіб, тому що потрібно взагалі нічого не їсти, а тільки пити воду. Довго на такій дієті сидіти не можна.

Звичайно, можна перевірити свою силу волі і забути про їжу на кілька тижнів, але, як відомо, без їжі прожити просто неможливо.

Метод виключень

Цей метод — один з моїх найулюбленіших. Достатньо обчислити «додаткові» продукти і виключити їх. Але для цього необхідно спочатку зрозуміти, які саме продукти вас «повнять».

Приміром, я помітила, варто мені з'їсти пару пиріжків, як на наступний ранок ваги показують надбавку. Те ж саме стосується фруктів: варто з'їсти трохи полуниці, як з'являється скажений апетит, і я сметаю все, що бачу на своєму шляху. До речі, саме тому я не розумію, чому деякі вважають, що можна схуднути від фруктів і овочів.

Метод обмежень

Можна їсти абсолютно все! Я не жартую, дійсно все. Але тільки при одній умові: всі порції повинні бути невеликими. Приміром, ті ж солодощі їжте на здоров'я, але тільки не півкілограма, а 100 р. Або ж котлетки — не всю сковорідку, а 1 штучку.

Метод ваговій

Мова в даному випадку йде не про зважуванні продуктів, а про зважування власного тіла. Причому, цей метод говорить: зважуватися категорично заборонено!

Чому? Розповім про свій експеримент. Якщо я після кожного прийому їжі біжу до ваг, то я не набираю вагу, але і не худну. А от якщо я хоча б пару днів навіть не дивлюся в сторону терезів, то процес схуднення йде.

У чому секрет? Напевно, в нашій психології. Приміром, зважившись ввечері, я помічаю, що в цей день з'їла замало, зазвичай ваги показують великі цифри. Я розслабляюся і йду на радощах ще що-небудь пожувати.

Але! Якщо я пару днів не зважуюсь, то постійно думаю, що з'їла більше, ніж зазвичай, і з-за цього обмежую свій раціон. І в результаті цих обмежень худну.