Млинці з сиром - частина 3

За типом прийому їжі
Рецепти
Рецепти сніданків
Ситний сніданок
Французький сніданок

На сніданок я часто готую млинці. Одного разу я відкрила для себе цю страву за французьким рецептом. Здавалося б, тільки один інгредієнт відрізняє звичні нам млинці від французьких — це твердий сир, який ми будемо додавати в тісто.

Під час смаження сир плавиться, так що млинці виходять дуже смачними з шикарним сирним смаком і запахом. Але він не розчиняється у тесті, а залишається пікантними вкрапленнями. Головне, щоб сир був свіженьким і не набрався запаху холодильника.

Ось і сьогодні я готувала ці чудові пампушки з сирком і сфотографувала для вас весь процес приготування. Тепер і ви зможете їх приготувати і насолодитися французьким смаком.

Для приготування млинців з сиром необхідні наступні продукти:
  • 1 стакан кефіру
  • 2 яйця
  • 100 г твердого сиру
  • 3-4 ст. л. цукру
  • 1 ч. л. харчової соди
  • 1-1,5 склянки борошна
  • рослинне масло для смаження

У кефір додаємо яйця.

Цукру можна покласти за бажанням більше або менше порції в рецепті — робимо все на свій смак.

Харчову соду гасити не потрібно, так як в тісто ми додали кефір.

Твердий сир потрібен свіжий.

Розрізаємо його на шматочки 1х1 см або 1,5х1,5 див. Додаємо в тісто.

Борошна додаємо стільки, щоб отримати рідке тісто, як на млинці (точна кількість залежить від розміру яєць і ступеня рідини кефіру).

Смажимо млинці з двох сторін до золотистого кольору на сковороді, додавши трохи олії.

Млинці можна посипати тертим сиром і подавати зі сметаною або варенням.

Ось такі млинці люблять їсти на сніданок мої домашні. До них я подаю чай, каву, гаряче молоко, какао або рідкий шоколад. Ще у нас розлітаються млинці з ягодами і фруктами (журавлина, малина, яблука).

Приємного апетиту і вдалого приготування!

А які млинці любите ви? Що додається в тісто, щоб вони були смачніше і цікавіше?