Мигдальне масло для волосся - частина 2

Напевно, кожна жінка приділяє особливу увагу волоссю. Адже пишне, блискуче, доглянуте волосся привертають увагу чоловіків, а ти відчуваєш себе просто королевою.

Якщо волосся втратили силу і блиск

Але от не завжди вдається надати волоссю колишній блиск. Дуже часто вони виглядають тьмяно і їх важко укласти. Ще сумнішою виглядає ситуація з випаданням волосся.

Я зіткнулася з цією проблемою під час вагітності, так і після пологів вона продовжувала переслідувати мене. Знайома перукар радила натирати коріння волосся цибульним соком, але, самі розумієте, потім волосся вберуть цей запах, і з'явиться нова проблема.

Якось на очі мені попалася стаття про цілющі властивості масел. Мене дуже зацікавило мигдальне масло, так як я люблю запах мигдалю.

Від простого до складного

Виявляється, мигдальне олія саме по собі є досить сильним засобом, дарованих нам природою, яка стимулює ріст волосся і робить їх сильнішими.

Оскільки найкращим для волосся вважається дерев'яний гребінь, то я спеціально купила такий. Протягом місяця я наносила масло на гребінь, попередньо трохи нагрів його, і розчісувала волосся. Ніякої схеми, все як завжди: расчесывалась стільки разів, скільки і завжди.

На рахунок швидкого зростання нічого сказати не можу, так як явних результатів не побачила, а от те, що волосся стали менше випадати і придбали блиск, це точно.

Рецепти масок

Як кажуть, якщо добре, то хочеться, щоб було ще краще. І я продовжила пошуки рецептів масок для волосся. Мене цікавили ті, до складу яких входить мигдальне масло. Ось, що я знайшла і випробувала.

Маска, яку я назвала «Все геніальне — просто!»: змішуємо в рівній пропорції мигдальне та оливкова олії (мені вистачило по 2 ст. ложки), потім розподіляємо по волоссю і, потримавши деякий час, десь хвилин 30, миємо голову шампунем, яким користувалися завжди. Все дуже просто!

Маска «Молочна». Беру мигдальне масло (3 ст. л), додаю молоко (2 ст. л) і вівсяні пластівці (1 ст. л), ретельно перемішавши, даю суміші настоятися (хвилин 10), а потім наношу на волосся десь хвилин на 40. Після мою голову звичайним шампунем.

Маски просто чудові, тільки після нанесення на волосся, голову треба обгорнути харчовою плівкою і рушником. І ніякого фена. Волосся повинні висохнути природним шляхом.

Але найбільше мені сподобалася маска «Улюблена». Для неї я брала кефір (чверть склянки), яєчний жовток, гірчицю (столову ложку) і звичайно мигдальне масло (столову ложку). Кефір я змішувала з гірчицею, жовток розтирала з мигдальним маслом, всі перемешивала.

Коли маска була готова, я втирала її в шкіру голови і волосся, закутувала голову спочатку плівкою, а потім рушником. Залишала на деякий час, години на 3-4, бувало і на ніч. Потім просто мила голову.

Волосся після такої маски стали густими, слухняними, з'явився здоровий блиск. А головне те, що тепер чоловікові частіше хочеться мене обійняти, погладити мої шовковисте волосся і вдихнути аромат мигдалю.

Подаруйте силу і блиск своїм волоссю!