Мережевий маркетинг – обман чи заробіток?

У мене нещодавно був ювілей, про який я забула — 10 років роботи в мережевих компаніях. Причому останні сім — у компанії, де я побудувала структуру.

Скільки б не лаяли мережевий маркетинг , я дуже вдячна цій системі за особистісне зростання і можливість заробляти гроші.

Я не досягла великих рангів і не стала мільйонером, але вважаю своє знайомство з МЛМ взаємно-вигідним і цікавим.

Часто подібне знайомство закінчується швидко і сумно.

Реальні результати нових дистриб'юторів мережевих компаній ніяк не хочуть збігатися з їх сподіваннями і бажаннями.

Задоволення, отримане від проведеної презентації, швидко змінюється розчаруванням і обуренням.

Відсутність достовірної інформації — основна причина отриманого негативного досвіду.

Робота в мережевій компанії — це просто і складно водночас.

Просто — тому що вас підтримають, навчать, забезпечать потрібний сервіс.

Склад, доставка продукції, ведення обліку, навчання — про це не потрібно турбуватися, співпрацюючи з мережевою компанією.

Складно — тому що це робота , пов'язана з продажами і спілкуванням з людьми, з перших малоприбуткових місяців і до нескінченності.

Без вихідних в будь-який час, з використанням найменшої можливості.

Зустрічі, розширення кола знайомих, дзвінки вдень і вночі, постійне навчання, обов'язкова присутність на корпоративних заходах — без виконання всіх цих дій нормальних грошей у МЛМ -компанії не заробити.

Відмови, нерозуміння і обурення оточуючих — у все це потрібно бути повністю зануреним з обов'язковим і постійним ентузіазмом і оптимізмом.

Від вас буде потрібно не тільки мети, але і безмежне терпіння до оточуючих, вміння підтримувати дружні стосунки, помножені на власну впевненість у собі і непробивну нервову систему.

Чого точно немає в легально працюючих мережевих компаніях — так це обману. Зароблені вами знижки на продукцію чесно виплачуються, подарунки видаються. Будь-яка людина завжди може заробити собі і дітям хоча б на хліб з молоком. І продукція випускається чудова, часом вирішальна не можна розв'язати роками проблеми.

Вважаю саме ці моменти головною цінністю системи МЛМ , що багатьом моїм знайомим паличкою-виручалочкою в дуже важких, часом безвихідних, життєвих ситуаціях.