Маленьке диво у моєму будинку або як доглядати за черепахою

Одного разу мені подарували маленьку черепашку. Вона була такою красивою, що я з задоволенням її залишила, і почала за нею доглядати. Тоді я не знала нічого про черепахах. Перше, що мене цікавило, що давати їсти цьому маленькому чуду. Переглянувши безліч сайтів в інтернеті, я дізналася, що існує два основних види черепах: сухопутні і водоплавні. Перші їдять овочі і фрукти, а водоплавні – м'ясні та рибні продукти. Оглянувши свою черепаху і порівнявши її з фотографіями і ознаками цих двох видів, я з гордістю заявила своїм рідним, що наша черепаха – водоплавна.

Для того, щоб черепаха могла отримувати всі необхідні для організму вітаміни, мінерали та мікроелементи я пішла в зоомагазин і придбала два види корму для водоплавних черепах, запаслася рибкою і м'ясом і почала годувати свого нового домашнього улюбленця.

Рибку і м'ясо черепашка їла з великим задоволенням, довелося відкрити полювання на мух, які улюблениця дуже любила, корм йшли: мотиль, дощові черви, молюски, рачки.

Один з покупних кормів у магазині черепаха чекала з нетерпінням – Repto Energy Mini від виробника Tetra, інший відмовилася їсти взагалі — BioRept Tropical. Відмовляється їсти рослинну їжу.

Я не знаю хто у мене черепашка хлопчик чи дівчинка. Можливо, я купила б пару для домашнього улюбленця, щоб було веселіше.

Цікаво спостерігати за тим, як черепашка росте у тебе на очах. Вона ще зовсім маленька, але може рости і жити до 120 років.