Макарони з овочами - частина 3

Другі страви
Паста
Рецепти
Рецепти за типом страви

Я люблю готувати зі свіжих баклажанів ікру. Але не менше мені подобається смак овочевого рагу або підливи з цими овочами.

Сьогодні я вирішила приготувати пасту, і замість м'ясної підливи зробити овочеву. Основним інгредієнтом її і виступили свіжі баклажани, батьківщиною яких є Індія.

Час приготування: 30 хвилин.

Складність: мінімальна.

Щоб приготувати пасту з баклажанами, нам знадобляться:

1) 4 невеликих баклажана
2) 3 маленькі цибулини
3) рослинна олія
4) сіль, мелений імбир
5) 300 г пасти (макаронів)
6) 2 помідора
7) шматочок вершкового масла

Баклажани очищаємо від шкірки і хвостиків і нарізаємо невеликими смужками або кубиками.

Складаємо подрібнені овочі в миску або невелику каструльку. Гарненько посипаємо їх кам'яною сіллю і залишаємо на півгодини.

Тим часом, ставимо каструлю з водою для макаронів на вогонь і чекаємо, коли закипить.

На сковороду наливаємо олію.

Ріпчасту цибулю очищаємо, промиваємо та нарізаємо півкільцями середнього розміру.

Порізані цибулини відправляємо обсмажуватися на розігрітому рослинному маслі.

Баклажанові кубики заливаємо водою і віджимаємо сіль з гіркотою з них.

Коли цибуля потушился, додаємо до нього баклажани.

Нарізаємо помідори і відправляємо їх до інших овочів на сковороді.

Сіль додавати я не стала, так як сині вже її підживили під час настоювання. Посипала овочі тільки маленькою дрібкою меленого імбиру.

Ви можете додати часнику, зелені або томатної пасти.

Якщо у вас корінь імбиру свіжий, наріжте від нього пару тонких скибочок і додайте до овочів на 5-7 хвилин.

Поки овочі тушатся, підсолена вода в каструлі для макаронів закипіла. Висипаємо туди пасту і варимо до готовності.

З відварених бантиків зливаємо рідину і додаємо шматочок вершкового масла. Перемішуємо їх і викладаємо на тарілку.

Готову овочеву підливу кладемо до макаронів і подаємо на стіл.