Майорка, як курорт

В продовження розповідей про Майорці, мені б хотілося пояснити, чому назва острова викривлюється самим безбожним чином. Звуть його і Мальорка, і Мажорка, і на що вистачить фантазії. На іспанському назва острова пишеться як Mallorca, можливо, саме тому людям, звиклим до англійської та інших мов так складно прочитати його правильно. Подвійна «л» в іспанському звучить, як «й», саме тому істинне назва острова Майорка, і ніяк інакше.
Перше, про що запитують, коли заходить мова про островах і курортах: є там море і яке воно?

Острів Майорка розташований в Середземному морі (до речі, погодьтеся, загадково звучить «я відпочивав у Середзем'я», наче побував у казці про хоббітів), отже, води тут більш ніж достатньо. Зручність і якість пляжів залежить від їх місця розташування і від того, хто за нього відповідає. Наприклад, міський пляж столиці перебуває у віданні мерії, стало бути, він «нічий» і чистота води і піску залишає бажати кращого, хоча, звичайно, в туристичний сезон влади і намагаються утримувати його в порядку.

Якщо готельний пляж (а таких безліч), то його регулярно чистять і доглядають за околицями, щоб залучити відвідувачів. Варто ще відзначити, що за іспанським законодавством всі без винятку прибережні зони знаходяться у власності держави, тому де б ви не вирішили провести час, ніхто не має права вас звідти вигнати або вимагати оплати за перебування на території пляжу.

Місцеві жителі намагаються не бувати на громадських пляжах, воліючи дикі пляжі, яких так рясно на Майорці, правда, для того, щоб туди потрапити, необхідно мати під рукою детальну карту острова і автомобіль чи інше приватне засіб пересування. Повірте, витрачений час того варто – красу тутешніх пейзажів неможливо передати жодною фотографією.

Вода тут дуже солона, а сонце зле, тому якщо зберетеся засмагати, обов'язково запасіться захисним кремом.
Синє море, блакитне небо, яскраве сонце, зелені пальми – Майорка в достатку надає любителям пляжного відпочинку все, що їм необхідно. Ви можете купатися і засмагати або гуляти по набережних і милуватися заходом сонця, слухаючи шум моря і вдихаючи насичений морський повітря.