Мінус 20 кг. Або як стати прекрасніше

Дієти
Зайва вага
Здорове харчування

Ніколи не думала, що це може статися зі мною. Але, як кажуть, ніколи не засуджуй чиєсь минуле, коли ти не знаєш свого майбутнього. Я не те щоб засуджувала повних дівчат, я їх просто не розуміла. І ось доля надала мені такий шанс – зрозуміти їх і побувати в їх шкурі.

Після пологів під час годування я непомітно набрала зайвих кілограмів десять. А коли перестала годувати, і стався гормональний збій — до них додалися ще 10. Тобто я в 27 років стала схожою на 40-річну пишну тітоньку і це мене дуже засмучувало.

Будучи завжди стрункою і красивою, мені було нестерпно дивитися на себе в дзеркало. І ще прикріше було чути в магазинах: "Таких великих розмірів у нас немає". Для мене все це було справжнім приниженням. І так тривало два роки: я не могла ніяк схуднути і тільки тоді мені стали зрозумілі відчай, розчарування і комплекси дівчат із зайвою вагою.

І одного разу настав один прекрасний день, коли я раз і назавжди вирішила для себе, що я знову стану колишньою. Адже я ще така молода і просто хочу насолоджуватися красивою одягом і радувати око іншим людям, а також бути здоровою і активною. Для всього цього, звичайно ж, потрібна стрункість і нормальну вагу. І варто було мені тільки вирішити це всередині себе — життя наче стала всіляко допомагати мені.

Я потрапила на сайт, де було багато дівчат, які пройшли цей шлях. Бачила їх реальні фото і спілкувалася з ними наживо. Ми допомагали один одному і обмінювалися порадами і досвідом. Найголовніше правило: здорове харчування має стати нормою. Ніяких дієт – вони шкідливі і дають короткочасний результат. Також там було безліч цінних порад по розвантажувальним дням і всяких маленьких секретів по скиданню ваги.

Серед дівчат сайту було чимало вегетаріанок. І на час я теж стала однією з них. Так як прочитала про те, що лактовегетаріанство навіть рекомендується лікарями людям із зайвою вагою, діабетом та іншими проблемами зі здоров'ям. Потім я вела спеціальний щоденник, де записувала те, що я їла, і які процедури і вправи я робила кожен день. Це дуже стимулювало і дисциплінувала, а також допомагало реально побачити, чим ти харчуєшся і що робиш для свого здоров'я.

Кожен ранок починався з того, що я зважують і записувала результати в щоденник. Потім планувала раціон, щоб у ньому переважали фрукти і овочі. Тягу до солодкого я перебивала сухофруктами. Від ковбас, сосисок та інших шкідливих магазинних продуктів, а згодом, і від м'яса я зовсім відмовилася. Намагалася харчуватися різноманітно, але низькокалорійні і корисно: свіжими і домашніми продуктами. А вранці і перед сном робити зарядку і качати прес.

Поступово вага знижувався. Моїй радості не було меж. Кожен кілограм був моєю маленькою перемогою. А перші компліменти і одяг на два розміри менше просто робили мене щасливою! У результаті через півроку я важила 63 замість 80 кілограмів. А ще через півроку стала такою ж стройняшкой, як була ще до весілля – це мої 58 кг.

Я повернулася до себе, і назад дороги не було. Разом з вагою танули і комплекси, а я йшла вперед, все більш позитивно і впевнено дивлячись у майбутнє. Далі послідували зміни і в інших сферах мого життя. Але це вже тема окремої статті.

Головне, що б я виділила – це прийняття рішення. І постійне наполегливе його здійснення. Потрібно націлитися на довготривалий результат і копітку роботу над собою. Адже чудес не буває — ми створюємо їх самі. Хіба що потім, життя вже сама підкидає нам нові приємні сюрпризи, немов бонуси.