Люблю шити - люблю економити

Рукоділля
Уроки шиття

Дуже люблю шити. Давно нічого не шила, а сьогодні знову потягнула мене до себе ця пристрасть — отримати готовий виріб своїми руками. Дуже часто заходжу на різні сайти, де знаходжу для себе цікаві ідеї, поєдную різні стилі, доповнюю їх і в підсумку отримую абсолютно нове, особисто під мою фігуру підібране виріб. Шиття — не просто мій дозвілля чи хобі, а й спосіб значно заощадити. Для того, щоб дістати 2 сарафана замість 2000 руб я витратила лише 290 руб. Мене це радує.

Вчора була в магазині і купила сподобався шматок тканини, який мені обійшовся в 290 руб (70грн). Дуже сподобалася забарвлення. Захотіла сарафан на літо. А сьогодні переглядаю сайт www.bonprix.ua і знаходжу там сарафани з таких тканин, тільки кольори інші ( у мене рожевий з блакитним, а на сайті — зелений, блакитний, сірий і рожевий з жовтим). Вже навіть фасон не потрібно вигадувати — бери готове і працюй.

З мого шматка тканини вийде 2 таких сарафана і це помітна економія. На сайті сарафани продають за 1000руб (239 грн) + доставка, а я зможу отримати два сарафана за 290 руб (70грн), витративши один вечір мого дозвілля замість перегляду двох фільмів на телевізорі.

Виявляється шиття — може значно спростити викидання грошей на одяг в надії отримати красиве і модне плаття, сарафан, спідниця, костюм або навіть пальто.

Шити собі може кожен, так що діставайте із ваших полиць швейні машини і «гайда» шити літні речі, для яких зазвичай потрібно набагато менше зусиль і знань, ніж для зимового одягу. Не лінуйтеся — це дуже класно =)