Квіти з пластики майстер клас

Рукоділля

Кожній дівчинці хочеться бути красивою, а турботлива мама завжди прагне, щоб у її малятка було все найкраще! Для того щоб наші дочки носили класні ексклюзивні речі, ми в'яжемо і шиємо їх власними руками і пишаємося творінням своїх рук і дітьми. Не секрет, що дівчата з самого раннього віку починають прикрашати себе, озброюючись арсеналом з маминих шкатулок з коштовностями – не дивно, адже діти вміють відчувати красу і цінити її. Спостерігаючи, як моя дочка задивляється на прилавки з яскравими, але, на жаль, штампованими у величезних кількостях шпильками і гумками для волосся, я вирішила, що було б непогано створити що-небудь особливе власними руками. Так і народилася ідея прикраси для самої звичайної резиночки, в основі якого повинні бути квіти з кольорової пластики. Для втілення задуму мені знадобилася звичайна гумка з залізної перемичкою, пластику білого, жовтого, блакитного, червоного і зеленого кольору, блискітки, супер-клей, лак для покриття. Почнемо з самого простого квіточки, наприклад, проліска. Я взяла невеликий шматочок білої пластики і зовсім маленький – жовтою. Розкатала білу пластику і приклала до одного краю жовту, скручений в ковбаску, прокатала, трохи пом'яла, так, щоб жовтий колір став поступово переходити в білий.
Потім я скачала кульку і злегка витягла його, насадила на зубочистку і зміцнила інший кінець зубочистки в шматочку пластиліну, щоб було зручніше маніпулювати з пластикою, не мнучи її. Кулька я надрізала звичайними манікюрними ножицями, заглиблюючись приблизно на дві третини. Пелюсток зробила п'ять, а потім злегка сплющила їх пушер (краще скористатися стеком), надаючи форму пелюсток проліска. Вийшло, що більша частина квітки біла, а серединка жовтувата. Скатав маленькі жовті кульки, я заповнила ними серединку квітки. Для другого квітки було обрано поєднання голубого та білого, я змішала кольорову пластику в рівних частках, але так, щоб вона змішалися не повністю, а залишився «мармуровий» малюнок. Для цього я скатывала ковбаски кожного кольору, скручувала їх між собою, катала в одну ковбаску, згортала вдвічі, і ще раз катала. З пластики такого нерівномірного кольору добре виходять трояндочки – їх я і зробила. Для початку згорнула приготований шматочок пластики ковбаскою і нарізала на шість частин – саме стільки буде пелюсток у моєї троянди. Перший згорнула трубочкою і закріпила на зубочистці, поставленої на пластилін для стійкості. Потім, розгортаючи кожен шматочок у формі кола, зміцнювала його до попереднього, захоплюючи приблизно третину від нього – один на інший. Вийшла блакитна трояндочка. Третій квітка точно такий же, за виключення колірного рішення – тут змішана червона і біла пластику, так само в техніці «мармурового» кольору. Отже, три квітки у мене вже є, залишилося зробити листочки і основу. Для листочків я взяла зеленої пластики і трохи жовтої, змішала її до неоднорідного кольору – на листочках такий колір добре просмотрится. Відщипнув шматочок, скачала в крапельку, приплюснула, нарізала ножем насічки по краешкам і промалювала прожилки. Листочків було зроблено п'ять штук. Базу для прикріплення до резинці я зліпила з залишків коричневою пластики, расплющив невеликий кулька. Поклавши його на тарілку для запікання, прикріпила всі квіточки і пелюстки так, щоб основу практично не було видно. Після запікання (130 градусів/10 хвилин), остудила роботу і по черзі покриваючи лаком пелюстки і листочки, нанесла на них трохи блискіток. Після висихання лаку, нанесла ще один шар, висушила і прикріпила квіти на основі залізної перемичці гумки для волосся за допомогою супер-клею. Ось і все – точно також ви можете зробити гумку з метеликом, сонечком, яку, за бажанням Вашого маляти!