Квілінг - крутимо красу!

Квіллінг
Рукоділля

На передодні святкування нового року ми з донькою сканували інтернет у пошуках яких-небудь ідей. Ми хотіли зробити листівки та новорічні прикраси своїми руками. Розглядаючи картинки і фотографії готових робіт, нас зацікавили красиві панно – віяло, квіти, візерунки. Все це було виконано з тонких паперових смужок, закручених в спіральки, завитки і рулончики. Робота здавалося більш ніж ювелірної. Так відбулося моє знайомство з квілінгом. Квілінг-це мистецтво бумагокручения. Воно прийшло до нас з Кореї і завоювало велику популярність у Росії, Німеччині, Англії та Америці. Такими паперовими завитками можна прикрашати листівки, шкатулки, альбоми, створювати красиві колажі і прикраси інтер'єру. Нам, звичайно ж, відразу захотілося спробувати! Спочатку донька просто уважно дивилася і задавала навідні запитання. Близько першої години у мене пішло на мою першу роботу. Ось таку бабку. На наступний день за роботу взялася донька. Звичайно, маленьким пальчикам складно крутити рулончики тугими і однаковими за розміром. Тому вирішено було зробити, щось простіше. В Інтернеті я знайшла багато інформації про те, що можна купити і спеціальну папір, вірніше вже нарізані смужки. І лінійку, що б всі деталі були рівними, і інструменти для безпосереднього кручення смужок. Але ми вирішили особливо не морочитися і використовували звичайну двосторонній кольоровий папір.
Просто нарізали смужки шириною 5 мм І провели частину вечора за створенням ось цього квіточки. Я дуже рада, що в моєму житті з'явилося таке цікаве і гарне хобі. Всі мої подруги тепер просять, що б на свята я дарувала їм подарунки, зроблені своїми руками!