Кухня — полегшуємо собі життя!

Рецепти
Рецепти по продуктах
Страви з м яса

Яка господиня не мріє полегшити собі життя? Погодьтеся, як би ми не любили прати, прибирати і готувати, але витрачати на це весь свій вільний час, щонайменше, шкода. Тому я намагаюся використовувати свій час раціонально. В першу чергу, це стосується кухні. Для себе я виділила моменти, які забирають у мене багато часу. До них відноситься: — приготування страв з м'ясом; — консервація. Отже, для боротьби з тимчасовими витратами на приготування м'ясних страв я дотримуюсь таких правил: 1. Після покупки м'яса я його не ложу цілим шматком в морозильник, я відразу розрізаю на потрібні частини. Наприклад, на шматки 200-300 г на суп, дрібні шматочки для плову, гуляшу, а частину я відразу провертаю в м'ясорубці (адже краще 1 раз помити м'ясорубку, ніж 2-3 рази). Потім я ці порції розкладати по пакетиках і кладу в морозильник.
2. М'ясо я віддаю перевагу варити на кілька порцій. Наприклад, беру 2-3 шматка, з яких планувала приготувати 2-3 супу, і варю. Потім розливаю по формочках бульйон і кладу в кожен шматочок м'яса. У підсумку заощаджуватися час: так би я варила кожен раз по 2,5 години, а так всього 1 раз. З консервацією все вирішилося дуже просто після купівлі нового холодильника, у якого виявилася дуже містка камера. Тепер я перестала витрачати багато часу на консервацію, а просто заморожую все необхідне: 1. Смородину, вишню, полуницю мою, висушую і накладаю на невеликій таці в морозильник. Після того, як вони застигнуть, перекладаю в пакетики. 2. Деякі ягоди (малину, полуницю) я спочатку перемелюю в пюре на комбайні, кладу в баночки з-під дитячого пюре, а потім заморожую. 3. З помідорів також з допомогою комбайна роблю сік, розділяю його по банках і заморожую. Його можна використовувати для приготування борщу. 4. Перець, кабачки, баклажани також нарізаю і фасую по пакетиках. 5. Зелень кладу в морозильник цілим пучком, а потім по мірі необхідності відрізаю.