Креативні ідеї для дому - частина 2

Ідеї для дому
Рукоділля

Дорогі читачки, в цьому топіку я вирішила зібрати найбільш креативні і корисні, на мій погляд, ідеї, які здатні полегшити нам, чудовим господиням, побут. Я постійно перебуваю в пошуках подібних секретів і дуже радію, коли знаходжу те, що мені дійсно підходить.

Мені завжди мало часу. У мене двоє дітей, я працюю вдома. І іноді мені не вистачає часу на найпростіші і необхідні речі. Тому постійно доводиться щось вигадувати, підлаштовувати під себе і вдосконалювати.

А ще ж хочеться, щоб квартира була затишною! Тут простий прибиранням не обійтися. Я намагаюся знайти час на вироби для дому, але намагаюся робити тільки ті, на створення яких потрібно мінімум часу.

Наприклад, нещодавно, коли моя біжутерія перестала поміщатися в скриньку, я зробила дуже корисну річ — тримач для сережок. Це елементарно! Я взяла пластикові п'яльця, які виявилися не дуже зручними для вишивання, і натягнула в них сітчасту тканину. Повісила на стіну. Всі. Тепер я просто чіпляю сережки за тканину і вони завжди на своєму місці.

А ще мені потрібна була підставка для кистей для макіяжу. Купувати спеціальну не хотілося, я вирішила пристосувати для цієї справи овальну прозору вазу. Щоб кисті не падали, їх було зручно діставати, я насипала в неї квасолю і тепер просто вставляю кисті. Вони відмінно тримаються, користуватися ними стало набагато зручніше.

Дорогі читачки, розкажіть, які поради із запропонованих мною вам сподобалися?