Котяча терапія

Ще в давні часи було відомо, що спілкування з домашніми тваринами сприятливо впливає на здоров'я людини. І сьогодні хочеться розповісти вам про фелинотерапии — метод профілактики і лікування різних захворювань за допомогою контакту з кішками.

Кішки здавна вважаються видатними терапевтами і диагностами. Згідно з науковими дослідженнями, біополе кішки позитивно впливає на нервову систему людини, знижує артеріальний тиск, нормалізує серцевий ритм.

Власники кішок в три рази менше страждають захворюваннями серцево-судинної системи і, вообщем, в п'ять разів менше звертаються до лікарів!!!

Котяча терапія показана при депресіях, бессоницах, неврозах, одержимість і шизофренії.

Представники котячих допомагають людям, що страждають психічними захворюваннями, і навіть сприяють зцілення залежних від алкоголю та наркотиків.

За даними вчених з Північної Кароліни, котяче муркотання допомагає загоювати рани і зміцнювати кістки! Відомі випадки, коли у хворих відновлювалася пам'ять і рухова активність.

Отже, чому і як кішки лікують?

Все залежить від любові і довіри вихованця до своєму господареві. Адже кішки тонко відчувають настрій людини і його відношення до них. Коли людина гладить тварина, то вже починається біоенергетичний обмін.

Він посилюється, коли кішка пеститься або лягає на якусь частину тіла і мурчит, або починає «м'яти» лапками хворе місце, випускаючи кігтики. Це відбувається завдяки тому, що кішки відчувають місця скупчення негативної енергії в організмі людини, приймаючи її на себе.

Важливо пам'ятати, що кішка — тварина з характером, і якщо змушувати її лікувати вас проти її волі, то ніякого ефекту не буде. Але якщо ви любите і холите свого улюбленця, то думаю ніяких проблем не виникне!

Так що моя вам порада — заведіть киска і будьте здорові!

Я і моя Сонька=)