Косметика з підручних засобів

Косметика своїми руками
Краса і здоров я

Косметика — пристрасть і слабкість практично будь-якій з жінок. Багатьох з нас просто небезпечно пускати в магазини, де торгують косметикою та парфумерією — ми готові пропадати там годинами, пробуючи, нюхаючи, тестуючи, вивчаючи всі товари поспіль.

Однак, почитавши склад того чи іншого крему, так і будь-засоби по догляду за собою, стає млосно від великої кількості хімічних інгредієнтів в настільки апетитно пахне субстанції. Навіть так звана «косметика на природних компонентах» містить який-небудь один нещасний відсоток рослинного екстракту, або чарівного масла ши, або... Ось тут-то і виникає бажання використовувати якісь кошти, подаровані нам самою природою.
Адже у всі часи існувала якась домашня косметика. Невже досвід наших бабусь не гідний нашої пильної уваги? Трохи повивчавши цю тему, я дізналася, що ефективно використовувати для догляду собою можна велика кількість рослин і навіть продуктів харчування, що є в кожному будинку.

Наприклад, звичайний картопля — просто знахідка для любителів домашньої косметики. У сирому вигляді я використовую її від припухлості навколо очей (адже кожному трапляється недоспати або перепити). Отже, якщо з ранку мене не влаштовує мій розріз очей, я натираю на тертці маленьку сиру картоплину (щоб вийшла пара чайних ложок), оборачиваю її в марлю і кладу на очі на 10-15 хв. Результат незмінно захоплює!
Крім цього, картопля (у вигляді пюре) дуже корисна для рук. Звичайно, кожен раз мене мучить совість, бо вже дуже я люблю вживати пюре всередину, але що не зробиш заради краси! Зате такий оксамитової шкіри рук, як після занурення їх у теплу картоплю з молоком , у мене не було ні від одного самого дорогого крему.

Молоком також корисно вмиватися, особливо взимку, коли шкіра страждає від сухості. Спочатку умивання молоком, потім протирання обличчя шматочком льоду (бажано, щоб лід був замороженим відваром трав ) — шкіра щаслива і вдячна мене своїм сяючим виглядом.
Іноді до вечора під очима з'являється роздратування від туші — рятуюся листочками зеленого чаю , выуженными з чашки. 10-15 хвилин — червоності як не бувало!

Ну і, зрозуміло, не можу промовчати про волосся — гордість і красу кожної жінки. Після миття завжди ополіскую їх або лимонним соком , розведеним водою або відваром з цибулиння -обидва засоби полегшують мені розчісування дуже довгого волосся і змушує їх блищати.

Домашні засоби по догляду за собою часто вимагають трохи більше часу для застосування, ніж покупні, але я вважаю, що воно того варто.