Коли потрібно розлучатися?

... Вона стояла, притулившись лобом у віконне скло. Непрохані сльози ніяк не хотіли зупинятися. Хлопнувшая двері викликала мимовільний зітхання полегшення. Він пішов...

За статистикою зараз дуже багато розлучень. І звідусіль лунають заклики: зберігати шлюб , не позбавляти дітей повноцінної сім'ї, домовлятися, поступатися, вибудовувати відносини... Всі ці дії нашим суспільством покладаються, як правило, на жінок. А ми, ті самі жінки , зовні такі сучасні і незалежні, з усіх сил намагаємося відповідати, зберігати, підлаштовуватися...

Поки не закінчується терпіння. Але як же його часом надовго вистачає у нас, жінок... І який дурепою себе відчуваєш, коли розумієш, що все було не просто даремно, а на шкоду собі і дітям.

Руйнування шлюбу починається непомітно, поволі. Витоки розлучення — не у відсутності кудись девшейся любові, не в недоліках чоловіка і дружини, а в першу чергу в егоїзмі і відсутності поваги до своєї другої половинки. Особливо, коли ставиться чоловік до дружини як до власності, яка нікуди не дінеться.

Проявляється неповажне ставлення у чоловіків агресією, поступово набирає обертів. Вже потім сюди ж долучаються пияцтво, загули, грандіозні скандали і відверті мордобої.
По зростаючій. А утримують жінку від негайного розлучення періоди каяття чоловіка, що настають слідом за черговими з'ясуваннями відносин.

Ми співчуваємо їм, бідним: он як мучаться. Починаємо займатися самоїдством: «Я сама, напевно, теж винна». Выспрашиваем: «Мій милий, що тобі я зробила?», як і сто років тому. Насправді — нічого не зробила. Нічого не може зробити табуретка, просто під руку потрапила. А потім її, табуретку, шкода стало — своя все-таки. Потрібна буває в господарстві.

Так що, милі табуретки... Ой, вибачте, обмовилася. Милі жінки . Як тільки вам стає з чоловіком погано через образ, а це теж прояв агресії, якщо хто не знає, не випробовуйте свою психіку і нервову систему на міцність. Розлучайтеся! Без жалю і каяття. Краще буде навряд-чи, гірше — напевно.

Розумію: розлучатися дуже важко. Зупиняє елементарний страх невідомості, матеріальна залежність, загальна квартира, яку невідомо як ділити, діти. І примарна надія, що все зміниться на краще. Так ви живете роками, катаючись на американських гірках: скандал — примерение — скандал.

Терпіть, щоб років через десять заробити купу хронічних болячок з-за постійних стресів і неуважающих вас дітей, беруть приклад з любого татуся. Я бачила чимало таких сімей, так і ви, напевно, теж. Озирніться навколо уважніше. Таке існування може бути і вашим майбутнім. І добре ще, якщо з цієї сімейної м'ясорубки ви і діти зможете вирватися фізично і морально цілими.

Сподіваюся, на своє питання: « Коли потрібно розлучатися ?», ви відповісте собі самі. Швидко та чесно. Адже якщо б у вас було все добре, ставити такі питання просто не було б потреби.