Кантрі стиль в інтер'єрі

Один з моїх улюблених стилів в дизайні інтер'єру – кантрі. Мені він здається найбільш комфортним, затишним і домашнім. Найчастіше його використовують при оформленні котеджів, заміських будинків, дач. Але той сказав, що не можна зробити квартиру в стилі кантрі?

Найближчим часом ми плануємо ремонт, починати будемо з кухні, яку я і хочу оформити в цьому стилі.

Що таке кантрі?

Саме слово походить від англійського country", що перекладається як село або країна. Але, це не обов'язково означає, що потрібно відтворювати інтер'єр англійського сільського будиночка. Сьогодні можна зустріти також російський, американський, французький та інші стилі кантрі.

Якщо ремонт доведеться в квартирі, то можна тільки одну кімнату оформити в такому стилі. Найбільш доречний він на кухні, хоча і вітальні, спальні також виглядають дуже красиво, а знаходиться там комфортно.

Матеріали

Для створення стилю кантрі використовуються тільки натуральні матеріали. Варто відмовитися від пластикових панелей, натяжних стель.

Для стін можна використовувати прості шпалери з простим малюнком, доречна також імітація цегляної кладки, але найбільш часто використовується обробка деревом.

Для підлоги кращим варіантом буде паркетна дошка. Можна постелити килими з високим ворсом, доріжки з етнічним малюнком.

Стелі, як правило, фарбують у білий колір. При бажанні можна додати дерев'яні балки.

Найчастіше при створенні стилю кантрі використовують пастельні кольори, при цьому можна декорувати кімнату яскравими предметами декору.

А як ви ставитеся до стилю кантрі?