Кішка привела кошенят – що робити?

Як правило, кішки призводять кошенят часто і дуже щедро. Заодно приносячи господарям і головний біль: куди прилаштувати таке багатство? Хочу поділитися своїм досвідом.

Як все починалося

Кажуть, перша вагітність кішки зазвичай закінчується народженням одного-двох кошенят. Але наша Рыська стала винятком. Одного разу літнім ранком нас чекали чотири попискивающих чорно-білих дива.

Через два місяці одну дитину забрала моя подруга. До слова сказати, ця мила кішечка через два роки призвела їй відразу шість кошенят. Подруга довго відходила від шоку.

Інших трьох кошенят ми здали на ринок жінкам, які прилаштовують домашніх тварин в хороші руки. Природно, доплативши за те, щоб жінки кошенят віддали. Рішення було швидким та простим, але мене не покидали сумніви. А не викинули чи малюків на наступний же день на вулицю?

Пошук рішення

Коли Рыська знову окотилася, крихт було всього двоє. Одного ми залишили собі. А другого я вирішила, у що б то не стало, прилаштувати в добрі руки сама. Здавалося б, що може бути простіше: симпатичне кошеня, гарне забарвлення, хлопчик? І я взялася за справу.

Надрукувала оголошення з фото і розвісила на роботі, по всіх зупинках міста, розповіла всім друзям і знайомим, дала оголошення в газеті, в інтернеті, зробила розсилку в «Контакті». Результат був нульовим. Крім пари дзвінків з уточненнями, а не породистий чи випадково кошеня, нічого так і не отримала.

Тоді я взяла малюка і вирушила на центральний ринок самостійно віддати його бажаючим. За 6 годин до мене підійшли з питаннями всього два рази, інші просто милувалися. Так не щастило не тільки мені. За цей час з усіх віддаються кошенят забрали лише одного. Моєму розчаруванню не було меж: як же знайти будинок дитині?

Допоміг мій друг, який стояв зі мною. До ряду підійшла дівчина, яка шукала кошеня. Він зробив відмінну рекламу і просто не дав їй дивитися далі. Хоча дівчина не забрала малюка відразу, ми домовилися, що привеземо малюка ввечері їй додому. Так і зробили.

Навчена досвідом

Урок про те, як складно прилаштувати кошеня, запам'ятався надовго. Незабаром ми стерилізували кішку за порадою нашого ветеринара. І вважаю, що вчинили правильно. Рыська анітрохи не поправилася, грайливий, лагідний і задоволена життям. А у нас проблем поменшало.

Хоча, коли до цього ми хотіли взяти кошеня в лютому, то не могли знайти: ні оголошень, ні на ринку. Все тільки розводили руками: які ж кошенята в лютому? В результаті взяли піврічну кішку (нашу Рыську). При цьому господиня розповіла, що віддає її з липня.

Так що якщо у вас є можливість «планувати» вагітність вашої кішки, запропонуйте ринку кошенят взимку. Думаю, проблем з їх пристроєм буде набагато менше.